+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Антирейдерська комісія не виконує свої обов’язки

Робота антирейдерської міжвідомчої урядової комісії буксує і вона фактично не працює. Про це повідомив народний депутат («Самопоміч») Іван Мірошніченко.

«Комісія при Кабміні під головування першого віце-прем’єр-міністра — міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва повинна була стати вінцем боротьби із рейдерством у нашій державі. Проте, наразі, оглядаючись на пройдений Комісією шлях тривалістю у майже 5 місяців, можна впевнено говорити. Покладені на неї надії не були виправдані.

Як би прикро це не звучало, за майже піврічний час існування Комісії було проведено всього 4 її засідання. На них представлено 9 випадків рейдерських атак на підприємства сільського господарства та харчової промисловості. Усе літо звідусіль приходили повідомлення про захоплення агропідприємств. За даними Асоціації фермерів та землевласників України зафіксовано більше 600 випадків рейдерства. А урядова Комісія розглянула всього 9 ситуацій. При цьому все нові і нові підприємства звертаються і до сьогодні.

А тільки від початку 2018 р. я, як народний депутат України, отримав 4 звернення від громадян про рейдерські захоплення їх бізнесу. Після цього заяви Генпрокурора, що рейдерство в Україні подолане. Вкупі із коментарями Мін’юсту про те, що кількість рейдерських атак суттєво зменшилася, виглядають, як мінімум, дивно», — пояснює нардеп.

Іван Мірошніченко підкреслює, що за півроку так і не було повноцінно налагоджено організаційне забезпечення роботи Комісії.

«Досі не продемонструвала свою роботу Аналітична група при Комісії, яка б мала здійснювати первинне опрацювання отриманих заяв про рейдерство. До того ж, суттєво шкутильгає система інформування членів Комісії про наступне її засідання. Досить часто повідомлення про це приходили за 2-3 дні до чергового засідання. Несистематичність роботи, попри оголошені плани про проведення засідань кожні 2 тижні, ще більше ставить питання про професійність та ефективність виконання Комісією свої завдань», — говорить він.

Нардеп закликає уряд «припинити грати в імітацію боротьби з рейдерством та захисту бізнесу в Україні». Іван Мірошінченко вимагає від МЕРТу проведення засідання комісії та проаналізувати її роботу та сформованих на її засіданнях завдань держорганам, які мають протидіяти та боротися  з рейдерством у країні.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 230

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine