+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Фахівці передрікають, що готівка може скоро зникнути

США, Велика Британія, Данія та Швеція – у цих розвинутих країнах світу кількість безготівкових операцій сягає приблизно 90%. Українці також поступововідмовляються від паперових грошей: поки цей показник удвічі менший. Але це вже хороший результат. Тому що за останні роки він виріс утричі.

Більшість послуг можна оплатити карткою, не виходячи з дому. У супермаркетах і невеличких господарських магазинчиках встановлені термінали, навіть таксі стає безготівковим. Погодьтеся, це зручно та безпечно. Навіть якщо ви загубите картку, вона підлягає відновленню, а гроші на рахунку залишаться. А за крайньої потреби готівку можна зняти у банкоматах.

Розрахунок карткою – не єдиний спосіб безготівкової оплати. Якщо з якоїсь причини ви не бажаєте або не можете нею користуватися, телефон під рукою у вас знаходиться завжди. Для цього необхідно встановити на смартфон спеціальний мобільний додаток. Приклавши телефон до пристрою, із вашого банківського рахунку будуть зняті кошти. Єдина незручність в тому, що поки не існує універсального додатку для всіх банків.

У Кенії, що знаходиться у східній часині Африки, пішли іншим шляхом. Вони розраховуються за допомогою рахунків конкретних номерів мобільних телефонів. Сім-картку повинна підтримувати місцева система мобільних платежів

«М-ПЕСА», що в перекладі означає гроші. За допомогою цієї програми перекази здійснюються між мобільними рахунками. Ось так кенійці оплачують поїздки, продукти та інші послуги. Серед основних причин популярності такої безготівкової оплати – недовіра місцевих мешканців до банків та дешевий мобільний зв’язок. Через успіх мобільних розрахунків в Кенії цей досвід перейняли інші країни, наприклад Танзанія та Афганістан.

Фахівці передрікають, що врешті готівка зникне зовсім. Коли це станеться, найпопулярнішим способом оплати можуть стати біометричні платежі, вважають експерти. Наприклад, за допомогою відбитку вашого пальця. Біометрика вже й сьогодні значно полегшила життя людей. Наприклад, для того, щоб зайти в онлайн-банкінг, не потрібно вводити пароль, достатньо лише прикласти палець до кнопки смартфона. У майбутньому планується використовувати для платежів розпізнавання голосу та обличчя.

Звісно, окрім явних переваг, є й свої недоліки. Коли ти не маєш можливості перерахувати готівку вручну, ти втрачаєш відчуття кількості грошей. Але це, скоріше, питання виховання.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 215

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine