+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

KSG Agro в новому опалювальному сезоні збільшив генерацію тепла на біопаливі

Після введення на початку листопада в експлуатацію чотирьох нових котелень на біопаливі в Дніпропетровській області. Загальний обсяг теплової генерації на поновлюваному паливі — пелетах — виріс на 52%. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

В рамках програми модернізації котелень в сільських школах Дніпропетровського регіону, шляхом переведення їх на генерацію тепла за рахунок поновлюваного біопалива — пелет. До нового опалювального сезону агрохолдинг KSG Agro на початку листопада 2017 року ввів в дію 2 котельні. Нові котельні запущені в школах селі Зоря Томаківського району в селі Настасівка. Загальна потужність котелень 1,2 Мвт.

Після введення двох модернізованих котелень загальний обсяг генерації тепла на біопаливі агрохолдингу KSG Agro в порівнянні з минулим опалювальним сезоном зріс на 52% — з 4,25 до 6,45 МВт. Модернізація котелень проведена за рахунок інвестицій холдингу в обсязі близько 3 млн. грн, без залучення бюджетних ресурсів.

«Переведення сільських шкільних котелень на біопаливо — це не тільки черговий крок до незалежності регіону і країни в відношенні російських енергоносителів. А й реальна економія бюджетних коштів на опалення — до 40% в порівнянні з природним газом і вугіллям». — говорить голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. За його словами, холдинг і надалі планує здійснювати переведення сільських шкіл Дніпропетровського регіону на паливні пелети.

Як повідомлялося раніше, в жовтні KSG Agro запустив дві модернізовані котельні на біопаливі — паливних пелетах. Це було в школах сіл Тритузне та Надеждівка Солонянського району Дніпропетровської області. Обсяг інвестицій KSG Agro в дві котельні шкіл Солонянського району, загальною потужністю 1 мВт, склав 1,5 млн. грн. Крім котелень в школах сіл Тритузне та Надеждівка Солонянського району Дніпропетровської області, на початку жовтня була введена в експлуатацію котельня для їдальні в Новопокровській школі.

Паливо для всіх модернізованих котелень буде виробляти новий цех в Новопокровці. Планований обсяг потужності цеху становить 2400 т паливних пеллет на рік. В якості устаткування буде використана сучасна лінія гранулювання ОГМ 1500.

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній. Вона працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі.
Основною діяльністю KSG Agro є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур.

Комплексний підхід, фокусування на інтенсивному розвитку бізнесу, нові технології та інновації забезпечують високу рентабельність виробництва. Та створюють умови, за яких протягом ряду років підприємства групи отримують високі врожаї.

У вересні 2014 р KSG Agro презентувала нову стратегію розвитку. В її основі — пріоритетний розвиток галузі свинарства, переробки, борошномельного виробництва та виробництва біопалива.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 204

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine