+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Мінагрополітики опрацьовує шляхи виведення ринку зерна з тіні

Керівництво Мінагрополітики зустрілось з представниками бізнесу ― членами Американської торгової палати. Для обговорення поточних проблем роботи на аграрному та продовольчому ринках. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Зокрема, йшлося про врегулювання питання зернової логістики для забезпечення своєчасних та ритмічних поставок зерна на зовнішні ринки.

«Ми увійшли в фазу активного експорту з низкою питань, частина яких є складними:

  • розподіл зерновозів,
  • маршрутизація,
  • обмеження для автомобільного транспорту

на фоні уже традиційно високого обсягу поставок зерна на зовнішні ринки». ― зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Він додав, що ці питання є міжвідомчим завданням на оптимізацію. Рішенням якої є автоматичний, прозорий розподіл вагонів, забезпечення рівного доступу до транспортної інфраструктури. В перспективі ― розвиток річкової логістики та нарощування внутрішньої переробки.

Крім того, під час зустрічі обговорювались питання системи державної підтримки на наступний рік. А також регулювання в частині водокористування та утилізації упаковки і сірого ринку зерна.

За словами першого заступника міністра, оцінки його обсягу різняться в залежності від культури. Зараз є певні тенденції до «обілення» сектору, однак в ринковій державі з розвиненим АПК прийнятний рівень тіні може бути лише нульовим.

«Неприпустимо, коли компанії, що працюють прозоро і відкрито, виявляються дискримінованими з боку чорних посередників, які діють в штучно сформованому кругообігу кеша», ― зауважив Мартинюк.

З огляду на велику кількість гравців в сільському господарстві, забезпечення контролю вимагатиме громіздкого і затратного адміністрування, тому розв’язання проблеми треба шукати в найбільш вразливій ланці діяльності чорних виробників зерна ― поставках на експорт або загалом в змінах правил гри в АПК.

Так, наразі в Мінагрополітики прораховуються різні сценарії та їх можливий економічний ефект, щоб знайти модель, яка унеможливить існування альтернативних правил гри для деяких учасників ринку. Експорт сільгосппродукції з України зріс на 24,3%.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 224

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine