+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Проблеми діяльності фермерів-одноосібників розглянули в Мінекономрозвитку

15 листопада 2017 року на чолі Першого віце-прем’єр міністра Степана Кубіва відбулася нарада щодо проблемних питань діяльності одноосібних фермерських молочних господарств. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Оскільки надійшли звернення селян, щодо труднощів зі здачею молока на переробні підприємства. А також щодо проблем із отриманням ними субсидій. Прем’єр-міністр доручив знайти механізм вирішення проблемних питань щодо селян — індивідуальних виробників молока. Йдеться про специфіку обрахування доходу від продажу сирого молока з господарств таких селян», — повідомив Степан Кубів.

Згідно даних галузевих асоціацій молочників, а також профільних міністерств у сфері АПК та соцполітики, більшість селян змушені здавати сире молоко посередникам за меншою ціною, ніж її приймає переробне спеціалізоване підприємство. Це ускладнює контроль якості сирого молока і визначення його собівартості. А ще формується тіньовий ринок заготівлі молочної продукції одноосібних фермерів.

«Специфіка методології обрахунку доходу змушує господарства включити усю суму від продажу молока до свого доходу, що впливає на розмір субсидії на оплату послуг ЖКГ. Тоді як повне виключення цього доходу може негативно вплинути на деякі господарства. Тому необхідно разом з Мінагрополітики опрацювати методику врахування доходу для обчислення субсидії, щоб цей інструмент був направлений на захист саме неспроможного домогосподарства при сплаті комунальних послуг», — зауважив заступник міністра соціальної політики України Микола Шамбір.

У профільних асоціаціях молочників переконані, що врегулювання зазначених проблемних питань дозволить одноосібним фермерам здавати свою продукцію напряму переробним підприємствам. У разі позитивного вирішення названих проблем одноосібних фермерів на переробні підприємства додатково надійде близько 1,5-2 млн тонн сирого молока. Крім того, переробні підприємства забезпечать кращий контроль якості молока та правильне формування собівартості для виробництва кінцевої продукції. За попередніми оцінками, додаткові надходження до бюджету можуть скласти до 1,5-2 млрд грн на рік.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 363

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine