+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Стратегію стабільної логістичної системи для України презентували у Світовому банку

Стратегія забезпечення стабільного функціонування логістичної системи спрямована на підтримку України в реалізації логістичного потенціалу країни.

Про це під час презентації стратегії та плану заходів із забезпечення стабільного функціонування логістичної системи України сказала директор Світового банку. По Україні, Білорусі і Молдові Сату Кахконен, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наша команда Світового банку проводила оцінку існуючої системи логістики і на основі цього ми розробили стратегію та план дій», — сказала Кахконен.

Метою стратегії забезпечення стабільного функціонування логістичної системи, яка доповнюватиме Національну транспортну стратегію України, є реалізація логістичного потенціалу країни. Та посилення мультимодальності різних видів транспорту, допомога в обслуговуванні, модернізації. Та розширенні ефективної транспортної і логістичної інфраструктури.

Стратегія пов’язана з 4 пріоритетними напрямами, такими як: забезпечення формування конкурентної та ефективної транспортної системи; інноваційний розвиток транспортного сектору та стратегічних інвестиційних проектів; забезпечення безпечного для суспільства екологічно чистого транспорту; досягнення безперешкодної мобільності та міжрегіональної інтеграції.

У матеріалах «Економічні наслідки оновлення парку вантажних автомобілів в Україні», розданих під час презентації, зокрема, зазначається, що загальний обсяг інвестицій, необхідних для оновлення парку важкого вантажного автотранспорту в Україні сягне 5,9 млрд євро.

Економія на паливі завдяки підвищенню економічності парку важкого вантажного автотранспорту дасть змогу зекономити 2,4 млрд євро.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 325

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine