+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

«Укрзалізниця» не була готова до збільшення перевезення зерна на 200%

За останні два роки приріст зернових перевезень на залізниці склав більше 200%. До такого збільшення не була готова ні держава, ні «Укрзалізниця». Про це сказав президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов.

«Держава, яка повинна була сприяти розвитку позитивної динаміки на зерновому ринку при збільшенні врожайності та експорту, створила зворотній ефект. Не надавши ніякої альтернативи по доставці зерна в порт, була введена заборона на рух автотранспорту з перевантаженням. Хоча традиційно співвідношення доставки зерна з регіонів в порт було на користь автотранспорту. Як би ми не розповідали, що «Укрзалізниця» стала гірше працювати, що там неправильний менеджмент, вдумайтеся, приріст НЕ 2%, а понад 200%. Звичайно, вони не в змозі з цим впоратися», — зазначив Горбачьов.

Він також додав, що в погіршенні ситуації з розподілом вагонів в останні два місяці, неправильно звинувачувати автоматизовану систему розподілу вагонів. Негативні тенденції, які призвели до подібного стану, склалися набагато раніше.

За його словами, в складі «Укрзалізниці» працює 250 тис. співробітників. Регіональні залізниці мають різні підходи до роботи і свою клановість, що не дає центральному апарату ефективно координувати всі перевезення.

«Вагонів на «Укрзалізниці» стало більше, ніж в минулому році. Темпи експорту зменшилися, в порівнянні з минулим роком. Здавалося б ситуація повинна бути більш м’яка. Але якщо в минулому році в листопаді щодня вантажилось близько 1700–1800 вагонів, то в цьому, 1000–1200. Таке скорочення на 50–60% спровоковано декількома факторами: і саботажем, і недоліком локомотивної тяги, і так далі. Трапляються ситуації, коли поїзди, завантажені зерном, просто стоять. Звичайно, це суттєва проблема», — вважає президент УЗА.

Нагадаємо, станом на 1 листопада з початку 2017/18 МР Україна експортувала близько 14 млн тонн зерна, що на 1 млн тонн поступається показнику на звітну дату у попередньому сезоні.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 223

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine