+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Всі бізнес-асоціації підтримали законопроект Гройсмана «Маски-шоу стоп»

Представники ділових кіл України погодилися з тим, що урядовий законопроект про протидію необґрунтованого тиску на бізнес, є вкрай актуальним. Він відомий як програма «Маски-шоу стоп».

Про це йшла мова на зустрічі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками основних бізнес-асоціацій України і підприємницьких об’єднань. Це повідомляє прес-служба уряду.

За словами прем’єра, він сподівається на швидке ухвалення Верховною Радою України урядового законопроекту про протидію будь-якого необґрунтованого тиску на українські підприємства. В тому числі тиску з боку правоохоронних органів.

Глава уряду також підкреслив, що документ входить в пакет законодавчих актів. Прийняття яких сприятиме пожвавленню ділової активності України, формуванню сприятливого ділового клімату. Отже, розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. На початку листопада законопроект був схвалений Кабінетом міністрів. І переданий до парламенту для подальшого розгляду і прийняття.

«Це наша спільна позиція з президентом України, головою Верховної Ради. Ми можемо внести цей документ до порядку денного, розглянути на комітеті та проголосувати в цілому, — сказав Гройсман. — Для нас дуже важливим і незмінним пріоритетом є розвиток економіки і побудова інвестиційного клімату. І тут ми говоримо про формування законодавства і про захист реального сектора від свавілля і беззаконня. Перш за все з боку правоохоронних органів «.

Під час обговорення документа, представники ділових кіл погодилися з тим, що проект закону є вкрай актуальним. І здатний стати ефективним кроком і інструментом на шляху поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та роботи з інвесторами.

У свою чергу президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер зазначив. Що «ініціативи щодо обмеження можливості тиску на бізнес з боку правоохоронних органів надзвичайно важливі для бізнесу».

За його словами, існуючий в даний час лист-орієнтування Генеральної прокуратури України передбачає способи захисту. Зате вони повинні бути більш жорсткими і чітко закріплені. «Ділове співтовариство впевнене, що закріплення відповідних положень у процесуальному законодавстві зробить механізми захисту бізнесу більш ефективними», — зазначив експерт.

Виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації Ганна Дерев’янко зі свого боку підкреслила. Що відповідний проект закону — це суттєвий крок вперед на шляху побудови сприятливого ділового клімату в Україні.

За її словами, проект закону став логічним продовженням діалогу влади і бізнесу. І увібрав пропозиції ділових кіл, озвучені в вересні під час великої наради. В ній брали участь президент, прем’єр-міністр, народні депутати і керівництво ГПУ.

«Ми підтримуємо прийняту ініціативу. Зупиняти нецивілізований підхід правоохоронних органів щодо бізнесу необхідно. Ми вдячні президенту України Петру Порошенко і прем’єр-міністру Володимиру Гройсману. За те, що вони так близько до серця сприйняли те, що сказав бізнес на зустрічі в вересні. Це дуже важливий крок вперед «, — вважає Дерев’янко.

Разом з тим, вона впевнена, що цей крок потрібно довести до кінця і не тільки прийняти законопроект в парламенті. А й проконтролювати його сумлінне виконання. «Нерідко у нас приймаються закони, які потім не виконуються. Але якщо ми побачимо увагу президента, глави уряду, думаю, ми отримаємо істотний крок у розвитку ділового клімату. Бізнес оцінить це позитивно. І оцінить як сприятливе ставлення влади до підприємців «.

Президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах в свою чергу зазначив, що «прийняття цього закону дозволить створити більш цивілізовані умови для ведення бізнесу в Україні, що важливо і з точки зору припливу інвестицій». «Незахищеність прав власника та інвестора надзвичайно шкодить розвитку ділового клімату», — вважає він.

Так, за критерієм «захист прав власності» дослідження Всесвітнього економічного форуму, Україна посідає 128 місце серед 137 досліджуваних. За словами президента УСПП, високий рівень корупції, нерідкі випадки необґрунтованих обшуків, «масок-шоу», рейдерства і т.д. повільно знищують бізнес й інвестиційний клімат.

Кінах додав, що зараз контролюючі функції по відношенню до бізнесу мають більше 40 міністерств і відомств, сюди можна ще додати і органи місцевої влади. На жаль, часто підприємець розглядається як потенційний «злочинець», а не внутрішній інвестор, який буде сприяти створенню нових робочих місць і збільшення доходів бюджету.

Нагадаємо, у вересні поточного року в Києві пройшла велика нарада за участю президента України, прем’єр-міністра, народних депутатів і керівництва Генеральної прокуратури. Однією з ініціатив, проголошених під час зустрічі, стала ініціатива «Маски-шоу стоп», покликана покласти край будь-яким проявам тиску силових органів на підприємців.

Як підкреслював прем’єр-міністр Володимир Гройсман, тиск на чесний бізнес, який працює відповідно до законодавства, платить податки, створює продукт і забезпечує робочі місця — неприпустимий.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 226

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine