+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Земельна реформа може суттєво пришвидшити зростання української економіки

Хоча, порівняно із 2014 роком, в Україні й відбувається економічне зростання, та його теми – надто повільні. Без суттєвого ривка вперед, ми так і залишимось із незначними показниками підйому. Врятувати ситуацію могла б земельна реформа, яка одразу ж дасть економічний приріст у 5-7 відсотків на рік.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив політолог, голова центру «Ейдос» Віктор Таран.

Порівнюючи бюджет 2017 року та той, що запланували на 2018, можна говорити про певне економічне зростання, однак відбувається воно дуже повільно.

«Приріст ВВП становить 2-3 відсотки. Звичайно, згадавши у якому стані була українська економіка у час кризи 2014 року, очевидно, що маємо певний прогес. Але для кардинального ривка цього не достатньо», – переконаний Таран.

Адже, у державах, які зуміли кардинально змінити структуру видатків, приріст економіки доходив і до 10 відсотків. Тож, поки Україна не зробить ривок уперед, залишиться із маленькими показниками підйому.

«Стимулом для економіки може стати, наприклад, земельна реформа. Це одразу дасть приріст, в середньому у 5-7 % на рік. Про це говорять усі фахівці. До речі, лише три країни у світі не мають ринку землі: Україна, Білорусь і ще одна із африканських держав», – розповів експерт.

Та й поки наша структура економіки із сировинної не перебудується у інноваційну та на економіку доданої вартості, ми й будемо плавати у цих незначних показниках.

«Очевидно, це дасть можливість уряду та коаліції потихеньку піднімати соціальні стандарти – мінімальну зарплату та пенсії. Це добре, однак, хотілося б ще більше змін. Та без кардинальної зміни в економічних показниках навряд чи можемо на щось сподіватися», – підкреслив Таран.

У свою чергу нардеп Борислав Розенблат додав: найбільша проблема ринку землі – його тінізація.

Ми ж усі розуміємо: сьогодні можливо продати чи купити землю, але це відбувається без податків», – зауважив Розенблат.

Та й, за його словами, для того, щоб у державу зайшли інвестиції повинна існувати детінізація та припинитись тиск на бізнес.

«Все це загрожує нашим інвестиціям, адже люди не бажають вкладати кошти в країну, де немає прозорих процесів», – підкреслив Розенблат.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 186

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine