+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Аграрії мають намір легалізувати виробництво волоського горіха

Глава Держпродспоживслужби Володимир Лапа, представники Всеукраїнської аграрної ради (ВАР) і Української горіхової асоціації обговорили проблемні питання регулювання експорту вітчизняного волоського горіха.Зокрема, говорили про проект закону, розробленого ВАР. Мета якого впровадити систему електронного адміністрування обліку руху деяких товарів. Включаючи горіхи.

Втім, в Держпродспоживслужбі вважають, що обійтися можна і без окремих «горіхових» законів. А для вирішення більшості нинішніх проблем підійдуть чинні акти.

Головна мета — вивести ринок з тіні, щоб не треба було уряду вводити ліцензування або якось інакше регулювати цей ринок», — розповів глава асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.

Для цього, за його словами, досить на базі існуючих і планованих горіхових садів налагодити виробництво продукції з підтвердженим легальним походженням. Подальше очищення і фасування дозволять підвищити ціну горіха майже вдвічі. Таким чином додаткова вартість буде створюватися не за рахунок тіньових схем, а за рахунок переробки продукції.

Основна маса горіха знаходиться у приватних садибах. При скупці за готівку не платяться податки і немає підтвердження джерел походження горіха», — зазначив Крошка.

Сировину — нечищений і нелущений горіх — перекупники забирають по $ 1-2/кг. Національні трейдери відправляють товар на експорт вже по $ 2-3/кг.

За словами директора компанії SmartLands Тараса Басистюк-Гаптара, набагато вигідніше було б купувати горіх-сировину по $ 1,5-2,5/кг. Переробляти його і продавати вже упакованим по $ 4-6/кг. У тому числі за кордон. Басистюк-Гаптар додав, що переробка горіха дозволяє збільшити прибутковість бізнесу.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 309

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine