+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Аграрії просять повернути сульфат амонію в Україну

Всеукраїнський аграрний форум звернувся до прем’єра-міністра України Володимира Гройсмана з проханням розглянути можливість внесення змін до постанови Кабінету міністрів від 20.12.2017 року № 1022, виключивши з п. 3 товарну позицію «3102 21 00 00 Сульфат амонію».

Про це повідомили в УКАБ.

Згідно з розрахунками, вже цієї весни українські аграрії ризикують зіштовхнутися з критичним зростанням дефіциту сірковмісних добрив. Потреба в яких оцінюється в 360-400 тис. тонн щорічно.

Протягом 2017 року вітчизняні хімічні підприємства виробили близько 130 тис. тонн сірковмісних добрив – утричі менше від потреби.

Цього року вони планують виробити 220-240 тис. тонн азотно-сіркового добрива гранульованого (АСДГ), сировиною для якого є сульфат амонію кристалічний капролактамовий.

Основним постачальником сульфату амонію в Україну був «ГродноАзот» (Білорусь). Але після запуску аналогічного виробництва на «БелАгроФерт» (Гродно) вся білоруська сировина переробляється на місці. І поставки цього продукту в Україну припинено.

В Україні зазначена сировина відсутня, бо установка з випуску сульфату амонію на черкаському ПАТ «Азот» (у складі виробництва капролактаму) не працює близько п’яти років. Санітарна установка з виробництва сульфату амонію на ПАТ «Сумихімпром» є малопотужною і не покриває потребу вітчизняних підприємств.

Ситуація загострилась із прийняттям постанови Кабінету міністрів № 1022. Відповідно до якої, з 1 березня 2018 року забороняється ввезення на митну територію України. Зокрема, сульфату амонію російського походження. Це на сьогодні єдине доступне джерело постачання сировини для виготовлення сірковмісних азотних добрив.

Таким чином, реалізація положень цієї постанови в частині зазначеної товарної позиції призведе до зупинки українських заводів. Та вивільнення сотень працівників і додаткових навантажень на ринок праці і соціальні страхові фонди. Сума недоотриманих державою податків і зборів лише від групи компаній «УкрТехноФос» за 10 місяців поточного року складе близько 38,9 млн грн.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 263

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine