+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Аграрії розпочали останній етап комунікації з владою

В Києві 19 грудня 2017 року розпочало роботу Загальнонаціональне аграрне віче. Організаторами виступили  Всеукраїнська Аграрна Рада, «Український клуб аграрного бізнесу», Всеукраїнський аграрний форум, Аграрний союз України і ряд громадських організацій.

За словами генерального директора асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тараса Висоцького, це останній етап комунікації з владою. Якщо їхні вимоги не будуть почуті то вони почнуть перекривати дороги і бойкотувати виробників, які пролобіювали поправку щодо відміни «олійного ПДВ». Вона завдаватиме збитків українським аграріям в сумі 10-16 млрд грн на рік.  Саме до цього призведе зниження закупівельних цін на олійні культури, яке неминуче станеться. Оскільки аграрії втратять право на бюджетне відшкодування ПДВ при експорті соняшника, сої, ріпаку та будуть змушені включати сплачений ними податковий кредит у витрати. Сільгоспвиробники вважають, що проблему можна вирішити двома шляхами: прийняти зареєстрований законопроект №7403 або через накладання Президентом вето на вже проголосований.

Аграріїв обурює і той факт, що такі зміни були прийняті нашвидкоруч. Без прозорого і відкритого обговорення з профільними та громадськими організаціями.

Також, вони наголошують, що звільнення від оподаткування ПДВ при експорті олійних культур є грубим порушенням зобов’язань, взятих Україною при вступі до СОТ. І підписанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. Зокрема, за Генеральною угодою з тарифів і торгівлі, сторони можуть тимчасово встановлювати обмеження експорту. Але лише з метою попередження чи послаблення критичного дефіциту товарів, що мають вагоме значення для цієї сторони. Це явно не відповідає нинішній ситуації в Україні. Також, стаття 31 Угоди про Асоціацію говорить, що сторони не повинні запроваджувати або зберігати в силі будь-які мита, податки або будь-які інші заходи еквівалентної дії. Що накладаються на вивезення товарів або запроваджуються у зв’язку з вивезенням товарів на іншу територію.

Аграрії впевнені, що ця норма передбачає підтримку тільки галузі переробки сільгосппродукції, яка, по суті, є монополізованою кількома компаніями.

Також наголошувалось, що площі олійних культур займають близько 10 млн га. Проте, якщо «олійне ПДВ» таки знімуть то сільгоспвиробники почнуть відмовлятися від вирощування сої, ріпаку та соняшника через нерентабельність такої діяльності.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 333

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine