+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Аграрії розповіли про якість та кількість нового урожаю зернових

Озиму пшеницю вже збирають майже у всіх регіонах країни, подекуди жнива вже навіть виходять на фінішну пряму. Як оцінюють якість та кількість нового урожаю самі виробники.

У західних областях урожайність вища, що обумовлено більшою кількістю опадів, що випали тут у період вегетації пшениці. Так, Тернопільська область в середньому збирає 8-9 т/га, Хмельницька — 7-8 т/га. Агрономи скаржаться, що багато хліба «погоріло» від посухи, яка значно вплинула на кінцеву урожайність. Говорять про урожай на рівні 7 т/га і у Вінницькій області, зокрема, агроном ФГ «Одарочка» назвав саме такий показник.

Чим далі на схід та північ країни, тим менші цифри озвучують наші агрономи. У підприємстві «Агроміно» Харківської області середня урожайність складає 4,1-4,6 т/га, приблизно такий показник і у ФГ «Орельське» теж на Харківщині – 4,5-4,6 т/га. На Полтавщині збирають від 4 до 4,5 т/га пшениці, на Сумщині подекуди більше — 5-5,5 т/га. Проте загальна різниця із заходом країни все ж суттєва.

Що стосується якості, то тут, як кажуть агрономи, багато залежить від поля. Майже всі опитані говорять, що пшениця у більшості продовольча — 2-3 клас, проте є й такі поля, де майже все зерно фуражної якості. Подекуди на Полтавщині та Харківщині непереливки було тим господарствам, що у спеку збирали урожай з насінницьких посівів. Як кажуть агрономи, під час збирання вологість зерна складала усього 10,5-11%, тоді як стандартом є 14-16%. Надто сухе зерно більше, ніж звичайно, травмувалося під час збирання, тому не вдалося отримати запланованої кількості насіннєвого матеріалу.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 312

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine