+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Аграрії вимагають відшкодування ПДВ при експорті олійних культур

Про це заявив на брифінгу заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко. За його словами, прийнята парламентом поправка до Податкового кодексу (щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році (реєстр. № 6776-д). Нею було скасовано бюджетне відшкодування ПДВ з експорту при експорті олійних культур: сої, ріпаку та соняшнику «забрала у аграріїв великі кошти».

Парламентський аграрний комітет підтримав заяву («за» — 22 народні депутати із 30 членів комітету), що законопроект було ухвалено з порушенням Регламенту. «Щоб виправити ситуацію, ми наполягаємо на тому, щоби наступного пленарного тижня розглянути й ухвалити законопроект № 7403-2. Він розроблений групою народних депутатів, — зазначив Бакуменко. — Сьогодні аграрії обстоюють свої інтереси шляхом страйків у восьми областях України».

На думку авторів законопроекту № 7403-2, як ідеться у пояснювальній записці, скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних культур створює окремим суб’єктам господарювання. Якщо вони займаються рослинництвом, несприятливі, дискримінаційні умови діяльності порівняно з іншими сільськогосподарськими товаровиробниками, а також суперечить Угоді про асоціацію з ЄС. Олійні культури становлять 58,9 відсотка від усіх посівних площ, зайнятих під зерновими і зернобобовими культурами.

Більша частина зібраного врожаю експортується в переробленому та непереробленому вигляді. У результаті — ціни внутрішнього ринку визначаються цінами на світовому за вирахуванням витрат на логістику й експорт. «Відповідно, невідшкодування ПДВ при експорті відповідних культур і віднесення податкового кредиту, сформованого при їх закупівлі, на витрати призведуть до падіння закупівельних цін на них. Це сукупно призведе до втрат фермерів-виробників на суму від 10 до 16 мільярдів гривень на рік», — наголошують народні депутати.

Проектом закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування. Податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур (№ 7403-2) пропонується виключити пункт 63 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

Триває доопрацювання проекту закону про нацбезпеку

Парламентський Комітет з питань національної безпеки і оборони схвалив проект закону «Про національну безпеку України» (№ 8068). Та рекомендував Верховній Раді ухвалити в першому читанні з редакційними правками. Про це у коментарі журналістам повідомив секретар комітету Іван Вінник.

За словами депутата, 19 березня відбудеться ще одне засідання комітету з метою затвердити редакційні зауваження до першого читання законопроекту. Зокрема, пропонується доповнити президентський законопроект деякими положеннями альтернативного законопроекту. А також чітко виписати загрози національній безпеці, уточнити суб’єкти та об’єкти національної безпеки. Окрім того, законопроект пропонує скасувати дію трьох чинних законів. Про цивільно-демократичний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами, оборонне планування та закон про основи нацбезпеки. Розгляд законопроекту в сесійній залі очікується наступного вівторка.

Ми готуємо редакційні правки, які дозволять знайти консенсусні рішення в сесійній залі, — прогнозує Іван Вінник. Ці рішення будуть об’єднувальними для парламенту і зберуть при голосуванні до 300 голосів.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 129

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine