+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Аграрна виручка від українського експорту збільшилася майже на чверть

Україна в січні — вересні 2017 року збільшила виручку від експорту сільськогосподарської продукції майже на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до $13,1 млрд. Про це повідомила прес-служба Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки». Із посиланням на заступника директора центру, доктора економічних наук Миколи Пугачова.

За його словами, визначальними позиціями в товарній структурі вітчизняного аграрного експорту залишаються зернові та олійні культури, соняшникова олія. Також продукція харчової та переробної промисловості. Їхня сукупна частка становить близько 90% в аграрному експорті.

«Основними ринками збуту залишаються три регіони — країни Азії, Європейського Союзу та Африки. Всього на них припадає близько 90% вартості українського експорту сільгосппродукції», — процитувала прес-служба Пугачова.

Близько третини вітчизняного експорту сільгосппродукції — 32,1%, припадає на країни Європейського Союзу. За 9 місяців 2017-го вони закупили українських харчів на $4,2 млрд.

Також прес-служба повідомила, що обсяги експорту в країни Африки склали $2 млрд — 15,3% від загального експорту аграрної продукції України. Експерт зазначив, що зростання вартісних обсягів експорту української аграрної продукції в січні — вересні 2017 року проти минулого року спостерігається в усіх напрямках.

Найбільше – на $1,2 млрд – обсяги поставок збільшилися в країни ЄС. Експорт в країни Азії виріс на $0,7 млрд. В африканські країни – на $0,4 млрд», – процитувала прес-служба Пугачова.

Він також додав, що зберігається тенденція пожвавлення експорту вітчизняної сільгосппродукції до країн СНД. В торгівлі з ними в останні роки спостерігалося стабільне падіння. Країни цього регіону за січень-вересень 2017 року імпортували українського продовольства майже на 1,0 млрд дол. Це склало 7,6% від загального експорту аграрної продукції України. Експерт зазначив, що значну виручку українські експортери отримали також з Нідерландів ($887 млн), Іспанії ($805 млн), Китаю ($721 млн), Туреччини ($617 млн) і Італії ($559 млн). Ці сім країн в січні-вересні 2017 року забезпечили понад 46% доходів від експорту української продукції агропромислового комплексу.

Також прес-служба повідомила, що позицію основного імпортера вітчизняної агропродукції традиційно утримують азіатські країни, які за січень-вересень 2017 року купили українських харчів на $5,5 млрд. Частка Азії за цей період склала 42,0% від загального експорту аграрної продукції України .

За результатами 9 місяців 2017 року рейтинг країн – імпортерів вітчизняної агропродукції традиційно очолила Індія, яка закупила українського продовольства на $1,44 млрд. Друге місце утримує Єгипет, який імпортував з України сільгосппродукції на $1,04 млн», – йдеться в повідомленні.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 170

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine