+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

«Аграрний бюджет» на наступний рік має сприяти розвитку сільських територій

«Аграрний бюджет» на наступний рік має сприяти розвитку сільських територій та агросектору загалом. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк у коментарі. Як зазначив політик, профільний парламентський комітет детально проаналізував проект Держбюджету-2018.

«До 1 жовтня маємо можливість підготувати свої пропозиції. Власне, цим зараз і займаємося. Разом із фермерами, експертами, профільними асоціаціями готуємо їх, задля того, аби «аграрний бюджет» став ефективним для галузі і сприяв реальному розвитку агросектору загалом у майбутньому», – зазначив нардеп.

За словами С. Лабазюка, після попереднього аналізу проекту Держбюджету від Кабміну вже можна сказати, що аграрії потребують підтримки садівництва. Оскільки в проекті держбюджету – взагалі відсутня державна підтримка розвитку та закладення молодих садів. С. Лабазюк нагадав, що у зв’язку із заморозками в квітні та на початку травня цього року садівники України опинилися в критичній ситуації через втрату врожаю. В результаті – в поточному році прогнозується критична ситуація з урожаєм. Загальні втрати можуть сягнути 1-1,2 млн. тон.

Окрім цього, зазначив політик, в проекті кошторису на 2018 рік істотно скорочено фінансування програми зі здешевлення кредитів: воно і в минулому році було невеликим 300 млн. грн, а на 2018 – 66 млн. грн.

«Галузь АПК – одна із бюджетоутворюючих в нашій країні. Щоб галузь не занепадала, їй потрібна ефективна підтримка з боку держави. А то виходить, що ми «ріжемо курку, яка несе золоті яйця». Тому ми наполягатимемо, аби ряд наших пропозицій були враховані», – додав нардеп.

Як відомо, Уряд подав до Верховної Ради проект Держбюджету на 2018 рік. На наступний рік в бюджет планують закласти 6,3 млрд. грн. на державну підтримку сільгоспвиробників. Нагадаємо, що в 2017 році на підтримку сектора заклали 5,5 млрд грн.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 211

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine