+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Антирейдерська комісія повернула агропідприємству право оренди на 178 земельних ділянок

Антирейдерська комісія повернула ТОВ «Агрофірма Шаргород» (Вінницька область) право оренди на 178 земельних ділянок. Їх реєстратор незаконно передав в оренду іншому агропідприємству.  Про це повідомила заступник міністра юстиції Олена Сукманова, передає прес-служба відомства.

«Наприкінці жовтня цього року ТОВ «Агрофірма Шаргород» звернулася до Комісії з проханням відновити порушені права. А саме — право на оренду 178 земельних ділянок площею 373 га, які підприємство орендувало у громадян з 2009 року. Як виявилося, у вересні фірма дізналась з реєстру, що позбавлена права користування цими земельними ділянками. І що новим їх орендарем є СТОВ «Подільска зоря»», ― зазначила Сукманова.

При цьому, за словами заступника міністра, ТОВ «Агрофірма Шаргород» не здійснювала жодних дій щодо припинення свого права на оренду. А її договори оренди були дійсні щонайменше до кінця 2019 року.

«Розглянувши цю справу, Комісія з’ясувала, що під час реєстрації прав на оренду земельних ділянок місцевий державний реєстратор порушив порядок реєстрації. А саме — правило черговості розгляду заяв. Тобто не припинивши діючу оренду земельних ділянок він зареєстрував право оренди на них за іншим користувачем ― СТОВ «Подільска зоря». Враховуючи це, Комісія прийняла рішення задовольнити скаргу ТОВ «Агрофірма Шаргород». І повернути їй право на оренду вищезазначених земельних ділянок», ― сказала Сукманова.

Вона також повідомила, що за вчинені порушення держреєстратор відключений на півроку від доступу до державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Нагадаємо, Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) впродовж кількох тижнів отримала два звернення від своїх учасників. Вони повідомили про абсолютно однакові скарги, подані на них до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 322

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine