+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

«Антирейдерський» закон надасть три механізми для вирішення земельних питань

Новий «антирейдерський» законопрект №6049-д містить три ключові механізми у вирішенні питань користування земель. Скористатись ними можна з 1 січня 2019 р.

Перший — вирішиться питання «шахматок» на полях.

Стандартною є ситуація, коли поле поділено на 20 окремих ділянок. Підприємець же домовився про оренду лише із 17 власниками. А три ділянки, які розташовуються всередині масиву, можуть перешкоджати нормальному використанню поля та застосуванню сучасної широкозахватної сільськогосподарської техніки. Цю проблему дозволить вирішити прийнятий парламентом законопроект. Адже підприємець зможе використовувати ділянки всередині поля. Надавши «незговірливим» власникам ділянок у користування орендовані ним ділянки на межі поля. Там вони не заважатимуть нормальному використанню всього масиву. Всі проблеми сільськогосподарського землекористування, звісно, вирішити не вдасться. Проте створюються передумови для того, щоб «земельні» ризики ведення агробізнесу були дещо мінімізовані.

Другий — врегулювання питання земель колективної власності.

За новим законом, землі колективної власності тих сільськогосподарських підприємств, які вже ліквідовані, у більшості випадків перейдуть у комунальну власність відповідних територіальних громад сіл, селищ, міст. Якщо вдасться зібрати загальні збори членів колективних сільськогосподарських підприємств, паювання земель у яких завершилося, до 2020 р. ще буде можливість перерозподілити землі між собою (допаювати) залишок сільськогосподарських угідь. Та передати землі несільськогосподарського призначення комунальній власності. Після 2020 р. органи місцевого самоврядування зможуть звертатися до суду. Із заявою про передання до комунальної власності земельних ділянок колективної власності в порядку визнання майна як такого, що не має господаря. Головним тимчасовим розпорядником невитребуваних та нерозподілених земель тепер також стануть органи місцевого самоврядування. А не районні державні адміністрації, як це було раніше.

Третій — підприємці нарешті зможуть офіційно брати в оренду польові дороги та полезахисні лісосмуги.

Підписаний Президентом законопроект №6049-д містить опис правового механізму. Він надає право землекористувачеві, який використовує значну частину земель масиву, на одержання в оренду земель під польовими дорогами. Зі встановленням обов’язку надавати доступ до інших земельних ділянок масиву. Орендарі земельних ділянок, котрі розташовані у масиві, зможуть  надавати їх у суборенду орендарю іншої земельної ділянки у тому ж масиві. Без погодження з орендодавцем, залишаючись відповідальним за виконання договору оренди. Орендарі істотної частини земель масиву (75% від загальної площі) отримають переважне право на одержання в оренду (суборенду) інших земель масиву. Із наданням їхнім власникам (орендарям) інших рівноцінних земельних ділянок у тому ж масиві.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 122

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine