+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Більше 700 українських агропідприємств зазнали шкоди від рейдерів за 2017 рік

В Україні за 2017 рік у аграрному секторі сталося понад 700 випадків неправомірних захоплень бізнесу. Про це повідомив народний депутат України від фракції «Самопоміч», член міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів при Кабінеті міністрів України Іван Мірошниченко. Зробив він це під час прес-конференції в Києві.

«За 2017 рік вже статистика свідчить про більш ніж 700 випадків недружніх конфліктів-поглинань або тиску на бізнес, тобто перелік йде сотнями. Це загарбницька, під прикриттям, діяльність – грабунок серед білого дня», ‒ заявив Мірошниченко.

Він зазначив, що механізмами таких незаконних дій є повна підробка документів. А також фальсифікація рішень наглядових рад, фальсифікація договорів оренди, прав оренди землі тощо.

Завжди першопричинами проблем рейдерства, перш за все, були прогалини в законодавстві. Рейдери завжди шукають такі прогалини, щоб зайти в бізнес, знайти там свою вигоду, заробити гроші і не сісти у в’язницю, але так це було раніше. Зараз, на жаль, воно виглядає по-іншому», ‒ сказав депутат.

Він додав, що зараз це рейдерство-грабунок. Дуже часто у людей забирають бізнес, коли вони «мирно працюють або мирно сплять».

І одного ранку вони прокидаються, і вони вже не є власниками. Ще влітку до нас звернулися десятки підприємців і представники підприємств, які постраждали від рейдерства. Це ті люди, які вже постраждали від рейдерства, вони виходили на мітинги і протести. І ми як народні депутати стали на їх захист», ‒ заявив він.

Мірошниченко повідомив, що громадська організація «Бізнес-Варта», головою наглядової ради якої він є, зараз розробляє проект закону з 15-ма знаковими змінами. Вони посприяють боротьбі з рейдерством. Він зазначив, що законопроект буде готовий повністю через 2-3 тижні. Але прийняття закону може зайняти більше півроку, оскільки існує серйозне протистояння його ухваленню.

За його словами, всі випадки рейдерства пов’язані з одними і тими самими учасниками. Захоплення завжди дуже добре організовані і вони системні.

Рейдерство ніколи не починається на рівні району або області. Все рейдерство, яке є в Україні, йде з Києва за потурання найвищих службових осіб. Починається воно з Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ». Заявив присутній на прес-конференції генеральний директор Асоціації фермерів і приватних землевласників Дніпропетровської області Анатолій Гайворонський.

На прес-конференції також були присутні представники бізнесу, які зазнали рейдерства. Так, адвокат фермерського господарства в Херсонській області «Оазис Півдня» Наталія Сидоренко повідомила, що 19 квітня 2017 року підприємство піддалося рейдерському захопленню шляхом підробки документів, а саме: на підставі підробленого рішення суду були змінені дані власника бізнесу в реєстрі.

В результаті, люди, які працюють на підприємстві, втратили всі вкладені в землю кошти, так як посіви були скошені підприємством-загарбником, крім того, через зволікання комісією розслідування справи підприємство «Оазис Півдня» не змогло посіяти новий урожай на зиму.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 210

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine