+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Бізнес-клімат сільського господарства України погіршився

Дослідження аграрного бізнес-клімату у серпні 2017 року продемонструвало погіршення у сприйнятті сільсьгоспвиробниками їхніх бізнес-результатів та бізнес-перспектив в Україні. У порівнянні до лютого 2017 р., оцінка поточної бізнес-ситуації критично погіршилась. Проте оцінка бізнес перспектив зменшилась незначно.  Порівняння з результатами серпня 2016 р., коли рівень бізнес-клімату стрімко зріс, свідчить також про доволі низьку оцінку бізнес-клімату в Україні в серпні 2017 р.

Опитування вказує на високу впевненість виробників у власних управлінських можливостях. Зокрема, наявність високого рівня техніки та обладнання має позитивний вплив. В той час як макроекономічні умови мають негативний вплив на бізнес-клімат аграріїв в Україні.

Результати останнього дослідження показують негативну оцінку аграрних підприємців північно-східних областей України на рівні всього 8.1 пункти. Ліпшу оцінку бізнес-клімату надали аграрні виробники центральних областей – 17.0, південних – 21.6 та західних – 24.9 пунктів. Різниця у відповідях респондентів може бути зумовлена агро-кліматичними умовами, які неоднакові серед регіонів.

Щодо масштабу виробництва, то найнижча оцінка бізнес-клімату спостерігалась у виробників з земельним банком менше 5 000 га – 1.7 пунктів. Респонденти з земельним банком більше 5 000 га оцінили бізнес-клімат на рівні 17.4 пункти, індивідуальні виробники – 16.6 пункти, а холдинги – 36.0 пункти. Аграрні холдинги, котрі в основному спеціалізуються на виробництві та експорті зернових, значно краще налаштовані щодо бізнес-клімату в порівнянні до малих бізнес структур.

Виробники тваринницької продукції оцінили бізнес-клімат негативно – на рівні 4.4 пункти. Це може бути зумовлено потребою у довгострокових інвестиціях. У той же час, виробники рослинницької продукції оцінили бізнес-клімат на рівні 20.0 пунктів. Одним із пояснень можуть бути сприятливі умови на міжнародних ринках для українських експортерів.

Годинник циклів аграрного бізнес-клімату є  демонструє оцінку поточної бізнес-ситуації аграріями та їхні очікування на наступний рік. Показник за серпень 2017 р. вказує на погіршення бізнес-клімату, проте бізнес очікування виробників залишаються в позитивному сегменті.

Довідка: Аграрний бізнес-клімат був створений і представлений спільними зусиллями Німецько-українського аграрно-політичного діалогу (АПД) та Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі німецького показника загального бізнес-клімату (ifo-Geschäftsklimaindex). Опитування та аналіз даних здійснюється тричі на рік та визначають суб’єктивне сприйняття українськими виробниками, як поточної бізнес-ситуації, так і бізнес-перспективи на один рік. АБК може змінюватись від -100 (дуже низька оцінка) через 0 (нейтральна) до +100 (дуже висока).


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 199

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine