+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Через погодні негаразди зернові ринки залишаються в напруженні

Світовий ринок зерна залишається під впливом погодних умов. В Північній Америці опади пройшли нерівномірно. В Австралії та Канаді їх було на 50% менше норми. В Європі та Аргентині надмірна кількість вологи може знизити якість та врожай пшениці.

В США на вихідні та найближчі дні  встановилась прохолодна погода з опадами. Це суттєво покращить перспективи для сої та кукурудзи. Але аналітичні агенції вже зменшили прогнози врожаю кукурудзи та сої. Трейдери очікують виходу серпневого звіту USDA.

Експерти FC Stone оцінюють урожай сої на рівні 115,3 млн т, агентство Informa Economics на рівні 114,2 млн т. МСГ США в липневому звіті прогнозувало валовий збір на рівні 115,9 млн т (проти 117,7 млн т в 2016 р.).

Урожай кукурудзи в США оцінюється експертами FC Stone на рівні 345,2 млн т. Аналітиками Informa Economics оприлюднено прогноз у 351,8 млн т. МСГ США в липневому прогнозі оцінювало цей показник у 362,1 млн т (проти 384,8 млн т в 2016 р.).

Канадські прерії продовжують страждати від надто високих температур і нестачі опадів. Це викликає значні ризики для посівів ярої пшениці та ріпаку. Щоправда, метеорологи обіцяють на поточному тижні зниження температури та невеликі опади.

Через надмірні опади в Аргентині посіяно лише 90% пшениці від запланованих 5,2 млн га, що за прогнозами FAS USDA зменшить валовий збір на 850 тис т та експорт на 1,8 млн т в порівнянні з минулим сезоном.

Опади в Східній Європі затримують збирання пшениці та можуть зменшити кількість протеїну в пшениці, але варто зазначити, що темпи збирання кращі за середньорічні.

Погода в Китаї сприяє гарному врожаю кукурудзи та сої. В Чорноморському регіоні сприятливі для пізніх культур дощі пройшли в Україні та Росії.

Ціни на кукурудзу та сою в Чикаго залишаються на рівні 151 $/т та 354 $/т відповідно, оскільки фонди останнім часом перейшли на торгівлю довгими позиціями, щоб зменшити ризики втрат від торгівлі короткими позиціями до виходу звіту USDA.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 248

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine