+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Чому насправді українці почали обмінювати долари США цього літа

Сьогодні з усіх боків псевдо-економісти різних мастей з розумним виглядом на обличчі починають нам розповідати про те, що долар дешевшає. Тому що економіка України вийшла на новий рівень розвитку, і жити стало краще, жити стало веселіше. Насправді, долара в Україні більше не стало, його навпаки стає все менше і менше.

Літні продажі готівкового долара були продиктовані тим, що через відсутність доходів, українці були змушені розкупорити відкладені раніше валютні заощадження. Тому заповзятливі спекулянти знизили ціну покупки готівкового долара на 2 гривні.

На мою думку, після того, як в Україні з’явився безвізовий режим, швидше за все пересилання доларів людьми, які працюють в ЄС, піде на спад. Сьогодні економічно вигідніше, забрати сім’ю в ЄС і жити там, ніж пересилати долари в Києві. Тому що через штучне стримування курсу долара витрачати валюту в Україні просто не вигідно. Рівень цін на продукти і товари в Україні вище ніж в ЄС.

Вже незабаром, тисячі людей, які були заручниками режиму в Україні, отримають нові паспорти і поїдуть жити і витрачати свої долари в ЄС. Вже через 1,5 року потік переказів з країн ЄС зменшиться в 3-4 рази, а ті, що виїхали в ЄС члени сімей будуть витрачати гроші не в Україні, а за її межами.

Швидше за все, масовий вихід людей в ЄС і природна смерть пенсіонерів приведуть до того, що в Україні з’явитися надлишок житла. Це теж призведе до того, що зайва пропозиція знецінить майно в Україні, і зробить долар дорожче в 2-3 рази.

Дефолт України слід очікувати взимку в 2019-2020 років. Саме тоді в Україні не буде більше людей, які створюють ВВП і остаточно закінчаться доларові запаси громадян живуть в країні.

До цього часу бажано забрати всі свої вклади з усіх українських банків, навіть з іноземним капіталом.  А також перевести всі свої накопичення в готівковий долар або євро. Створити запас продуктів і ліків хоча б на півроку.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 274

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine