+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Чверть пестицидів в Україні — підробка

Близько 25% всіх пестицидів, які продаються в Україні — підробка. Частину з фальшивих засобів захисту рослин ввозять з-за кордону, решту виробляють різні «кулібіни» в Україні.

«Такий кримінальний бізнес входить до десятки лідерів за рівнем прибутковості», — зазначають слідчі «Інтерполу».

Крім міжнародного поліцейського відомства, боротися з незаконними міжнародними агрохімічними картелями в Україні буде також Відомство з патентів і товарних знаків США, Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) і найбільші компанії-виробники засобів захисту рослин. Останні, до речі, несуть прямі збитки від засилля фальсифікату на ринку.

Початок повномасштабної операції було покладено 14 березня, на спеціальному зібранні, де брали участь представники від кожної перерахованої організації. Боротися з фальсифікаторами почнуть відразу на декількох фронтах. По-перше, проаналізують, як саме інгредієнти або вже готовий фальсифікат потрапляє в Україну з інших країн. Другими до уваги експертів потраплять українські підпільні заводи і лабораторії, де й виробляється фальшива агрохімія. І, нарешті, третьою зоною дослідження стане ринок збуту — куди і кому продається вже готовий фальсифікат.

Всі три пункти — це мазки однієї і тієї ж картини. За словами координатора програм розвитку ФАО в Україні Михайла Малкова, виробництво кінцевого фальшивого продукту з легально ввезених інгредієнтів і підробка контейнерів з ЗЗР всередині країни — одна з найбільш частих схем шахрайства на «сірому» агроринку України.

Крім того, під виглядом нової продукції на ринку можуть ввезти раніше заборонені пестициди або зовсім переупаковані старі препарати.

За своїм потенціалом і прибутками бізнес на «чорній» агрохімії експерти порівнюють з торгівлею наркотиками або зброєю. А в такій аграрній країні як Україна, де щорічно на ЗЗР та добрива витрачаються сотні мільйонів доларів, це і зовсім може принести космічні прибутки. Тільки в 2017 році сукупна вартість пестицидів, за даними ДФС, зросла на 16%, до $935 млн. Це рекорд за останні сім років.

Нагадаємо, що перед LNZ Group не стоїть завдання завойовувати певну частку на ринку пестицидів, оскільки компанія є не виробником, а дистриб’ютором. Стратегічна мета LNZ Group — активне зростання продажів.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 215

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine