+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Депутати пропонують знизити ЄСВ до 15% та ПДФО до 10%

Знизити загальне фіскальне навантаження зі сплати податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з 18% до 10%. А також зі сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) з 22% до 15%. А також встановити обов’язок самостійної сплати платником податків цих зобов’язань. Все це пропонує група з 9 народних депутатів від різних партій, серед яких Оксана Продан, Віктор Романюк, Олександр Данченко.

Відповідний законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання податкової відповідальності громадян» №8109 вони зареєстрували у Верховній Раді.

«Запропонованим проектом загальне фіскальне навантаження ПДФО + ЄСВ знижується до 25% (10% ПДФО та 15% ЄСВ). Це в свою чергу відповідає даним міжнародних досліджень. Вони свідчать, що для детінізації необхідно щоб співвідношення загальної ставки податків до витрат на ухилення від їх сплати не перевищувало 3 до 1», – йдеться у поясненні до документу.

Як зазначають автори документа, таке фіскальне навантаження, а також передбачене зняття обмеження розміру бази для сплати ЄСВ, має привести до процесу детінізації виплат заробітної плати. І поступового збільшення надходжень до бюджету та пенсійного й інших соціальних фондів.

Крім того, щодо запровадження самостійної сплати ЄСВ та ПДФО. З метою уникнення проблем на початку впровадження цієї норми, у законопроекті передбачено можливість найманого працівника, платника податків цих податкових зобов’язань. На добровільних засадах доручати їх адміністрування своєму роботодавцю. А сама процедура самостійної слати передбачає необхідність наявності в платника електронного кабінету.

Міністерство юстиції створило антирейтинг підприємств-роботодавців, з яких розпочнеться стягнення заробітної плати на користь працівників вже з 1 квітня цього року.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 201

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine