+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

ДФС нагадала про зміни у порядку реєстрації платників ПДВ

Мінфін встановив, що контролюючі органи в областях та місті Києві, Офіс великих платників податків ДФС та державні податкові інспекції. Які їм підпорядковуються, здійснюють заходи з реєстрації та обліку платників ПДВ. Якщо перебувають на їх території, згідно із покладеними на них повноваженнями.

Про це йдеться у відповідному Листі ДФС, який розміщений на сайті відомства із посиланням на наказ Мінфіну №7 від 16 січня 2018 року. Це наказ «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість». Він набрав чинності 16 березня 2018 року.

Крім того, документом уточнено питання реєстрації/анулювання реєстрації платником ПДВ юридичної особи, утвореної/припиненої шляхом перетворення.

Так, контролюючий орган приймає рішення про анулювання реєстрації юридичної особи, припиненої в результаті перетворення. Якщо остання на подала у 10-денний термін відповідної заяви, зокрема, щодо реєстрації платником ПДВ або його перереєстрації.

Водночас, рішення про анулювання реєстрації, а також про скасування цих рішень, тепер можуть підписуватись не тільки керівником. Але й заступником керівника і уповноваженою особою контролюючого органу. При цьому встановлено, що примірники рішень за формою № 6-РПДВ та № 7-РПДВ зберігаються у контролюючих органах, які приймали ці рішення.

Нагадаємо, ДФС також надала роз’яснення щодо роботи нової системи блокування податкових накладних/розрахунків коригування (ПН/РК). Вона має в десятки разів зменшити кількість зупинених документів завдяки збільшенню етапів перевірки з 2 до 4. Та уточненню критеріїв перевірки, введенню двох рівнів прийняття рішення щодо ПН та відведення на це 5-денного терміну.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 191

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine