+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

ДФС обіцяє скоротити кількість перевірок підприємств у 2019 році

ДФС України планує зменшити щонайменше на 10% кількість підприємств, які потраплять до плану-графіку проведення перевірок на 2019 рік. Про це повідомив в.о. заступника Голови ДФС Євген Бамбізов. Зробив він це під час зустрічі з представниками Спілки українських підприємців.

За його словами, в органах ДФС існує ризикоорієнтований підхід до діяльності платників податків. Також такий підхід і до здійснення їх планування до перевірок. На сьогодні в ДФС здійснюється перегляд затверджених ризиків з метою їх актуалізації.

«Затверджені ризики є застарілими і вже не можуть об’єктивно характеризувати те чи інше підприємство. Ми зараз здійснюємо перегляд критеріїв ризиковості, визначаємо їх актуальність та пріоритетність. І вже планування перевірок на 2019 рік буде здійснено з урахуванням актуалізованих ризиків. Вони будуть оприлюднені на веб-порталі ДФС. Для того, щоб бізнес розумів, у якому випадку фіскальна служба прийде до нього з перевіркою», — зазначив Євген Бамбізов.

Він також звернувся до представників Спілки з пропозицією долучитися до роботи з перегляду критеріїв визначення ризиковості підприємств. Та надати свої пропозиції та бачення пріоритетності цих ризиків. Для того, щоб включати до графіку перевірок тільки тих суб’єктів господарювання, яких дійсно треба перевіряти.

В.о. заступника Голови також наголосив, що під час перевірок акцент буде зроблено на результативності. Перевірки будуть адресними та не зачіпатимуть той бізнес, який не має об’єктивних факторів ризику.

Крім того, важливим кроком у системі аудиту стане впровадження електронної перевірки. Над нею в ДФС активно працюють. Це дозволить виявляти переважну частину ризиків ще до перевірки.

«Платник податку при подачі будь-якої звітності отримуватиме файл з ризиками. Їх автоматично визначатиме система за співставленням всіх баз даних ДФС. Платник може прийняти ці ризики і провести відповідне коригування. Та може надати пояснення, чому такі розбіжності виникли. Якщо згоди не буде досягнуто, то за результатами подачі звітності протягом певного часу при накопиченні таких електронних файлів з визначеними ризиками, буде прийматися об’єктивне рішення щодо проведення аудиту», — розповів Євген Бамбізов.

З 2018 року, відповідно до норм ПКУ, річні плани-графіки документальних планових перевірок оприлюднюються на веб-порталі ДФС.

Ще одним питанням, яке викликало зацікавленість бізнесу, стало запровадження податку на виведений капітал. За словами в.о. заступника Голови ДФС Євгена Бамбізова, у разі ухвалення відповідного закону, ДФС готова до адміністрування цього податку.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 107

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine