+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

ДФС планує втілити досвід Бельгії в реформування служби

Українська фіскальна служба домовилась з Адміністрацією публічних фінансів Бельгії про співпрацю.

Третій день на полях податкового саміту з цифрової економіки у Лісабоні триває обговорення питання. Щодо прозорого та ефективного оподаткування в еру діджіталізації. Та шляхи перетворення податкових адміністрацій на цифрові. Виконуючий обов’язки Голови ДФС Олександр Власов особливо відмітив корисний для України досвід Бельгії. Про нього повідав йому нині діючий Президент Внутрішньо-європейською організації податкових адміністрацій (IOTA), керівник Адміністрації публічних фінансів Бельгії Ханс Д´Хондтом.

“Він розказав, що були такі часи для бельгійської служби, що десятиріччями нічого не змінювалося. Не було кадрових рішень, модернізації, законодавчих змін. З 2008 року розпочалась активна фаза реформування. Протягом 2010 — 2015 років Адміністрацію публічних фінансів було повністю модернізовано. А із 20 тисяч співробітників дві третини були замінено.

За останні п‘ять років повністю переглянуті KPI для всіх підрозділів і всіх співробітників. А також переформатована робота внутрішнього аудиту та внутрішньої безпеки.

І тепер це сучасна служба, проста та зручна для платників. Вони працюють за принципом створення умов та сервісів, що необхідні бізнесу та громадянам. Тобто платникам запропоновані прості рішення для виконання їх зобов‘язань. Наприклад, каналом комунікацій є он-лайн чат для платників.” – відзначив очільник ДФС.
Прямо на саміті сторони домовились про співпрацю — обмін проблематиками та створення робочої групи на експертному рівні.

“ДФС готова приймати спеціалістів з Адміністрації публічних фінансів для обговорення рекомендацій та практичного їх втілення. Нас цікавлять електронні сервіси, зокрема, електронна акцизна марка, запровадження єдиного казначейського рахунку для сплати податків і зборів, кадрові рішення. У митному блоці — створення профілів ризиків та удосконалення автоматизації процесів з управління ризиками.” – розповів на своїй сторінці в Facebook Власов.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 130

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine