+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

ДФС про кроки підприємця для закриття діяльності

Підставою для зняття ФОП з обліку у контролюючому органі є відомості про держреєстрацію припинення підприємницької діяльності за її рішенням.

Зняття з обліку ФОП в контролюючому органі здійснюється у порядку, встановленому п. 65.10, ст. 67 ПКУ, р. ХІ Порядку № 1588 від 09.12.2011.

Дата зняття з обліку ФОП відповідає даті отримання відомостей про держреєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Після держреєстрації припинення підприємницької діяльності фізособа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізособа — платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності.

Така фізична особа має забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності, повинна закрити усі рахунки відкриті у фінансових установах (крім рахунків, відкритих для зарахування коштів на вимогу фізосіб) та в установлені строки подати відповідному контролюючому органу:

— повідомлення за формою № 20-ОПП з оновленою інформацією про закриття об’єкта оподаткування (у разі наявності), протягом 10 робочих днів після його закриття;

— декларацію за останній базовий податковий (звітний) період;

Так, підприємці, які перебували на загальній системі, враховуючи п. 177.11 ПКУподають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи щодо отриманих доходів на загальній системі оподаткування востаннє за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено держреєстрацію припинення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення держреєстрації припинення підприємницької діяльності.

Підприємці — спрощенці, враховуючи п. 294.6 ПКУ, подають податкові декларації востаннє за податковий (звітний) квартал в якому проведено держреєстрацію припинення підприємницької діяльності, з наростаючим підсумком з початку року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

— Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня держреєстрації припинення підприємницької діяльності платниками ЄСВ ФОП, в т. ч. єдинниками подається протягом 30 календарних днів з дня проведення держреєстрації припинення підприємницької діяльності (пп. 10, 11 розд. ІІІ Порядку № 435 від 14.04.2015).

Останнім періодом, за який необхідно обчислити та сплатити ЄСВ, буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня держреєстрації припинення. Сплачується ЄСВ протягом 10 календарних днів після граничного строку подання Звіту із зазначенням типу форми «ліквідаційна» (п.п. 1 п. 13 розд. ІV Інструкції № 449 від 20.04.2015).

Зняття з обліку ФОП — платників єдиного внеску здійснюється контролюючими органами на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих держреєстратором, після проведення передбачених законодавством перевірок платників та проведення остаточного розрахунку (ст. 5 Закону від 08 липня 2010 року № 2464). Такі перевірки проводяться у порядку, встановленому ПКУ.

Рішення про проведення документальної позапланової перевірки платника податків — фізособи приймається керівником контролюючого органу (його заступником або уповноваженою особою) з урахуванням вимог ст. 78 — 82 ПКУ, яке оформлюється наказом. При цьому, термін протягом якого приймається рішення про призначення документальної позапланової перевірки, зокрема при припиненні діяльності ФОП, ПКУ не визначено.

Дані про зняття з ФОП як платника податків та як платника ЄСВ передаються контролюючим органом до ЄДРПОУ та оприлюднюються на порталі електронних сервісів ЄДРПОУ.

За повідомленням ГУ ДФС у Закарпатській області.


Категория: Законы
, , ,
Просмотров: 58

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine