+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

ДФС закликає землекористувачів оформити правовстановлюючі документи

Землекористувачам, що використовують земельні ділянки з комерційної метою, варто оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку.

Відповідальна та зважена позиція господарюючих суб’єктів в цьому питанні – це додаткові кошти на соціально-економічний розвиток громад. А також благоустрій та допомогу малозабезпеченим, — наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Про це повідомляє Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Питання наявності правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти нерухомості. Що використовується з комерційної метою, вивчатимуть спеціальні робочі групи з представників державних податкових інспекцій області. З залученням інших контролюючих органів у всіх територіальних одиницях, — інформує ГУ ДФС у Волинській області.

В зв’язку з тим, що чимало представників бізнесу, котрі придбали приміщення чи об’єкти нерухомості у великих майнових комплексах промислових підприємств-банкрутів. Зволікають з оформленням права власності чи користування земельними ділянками, місцеві громади втрачають значні суми надходжень.
Така позиція бізнесу не сприяє надходженню коштів до бюджетів громад. Зокрема плати за землю, що зараховується винятково до місцевих бюджетів. Та є одним з бюджетоутворюючих платежів для територіальних громад. На це звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

За попередніми розрахунками фахівців ДФС потенційні втрати бюджетів громад через відсутність правовстановлюючих документів на землю у таких представників бізнесу сягають 50 мільйонів гривень.

Тому, зважаючи на наявні в державних податкових інспекціях повноваження. Зокрема функцію ведення обліку платників податків, реєстрацію об’єктів оподаткування. Та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, відповідно до ст. 19 Податкового кодексу України. ГУ ДФС у Волинській області ініціює ретельне вивчення питання щодо оформлення права власності. Чи користування на землю суб’єктами господарювання, які придбали площі у будівлях промисловості з комерційною метою.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 188

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine