+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

До 31 серпня 2018 року в Україні проведуть нормативну грошову оцінку с/г земель

Набула чинності постанову уряду про проведення у 2018 році всеукраїнської нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Відповідно до постанови КМУ № 105 Міністерство аграрної політики та продовольства, Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру повинні забезпечити проведення до 31 серпня 2018 року загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Об’єктом оцінки стануть землі сільськогосподарського призначення незалежно від форми власності в межах території природно-сільськогосподарських районів (у тому числі гірських природно-сільськогосподарських районів) Автономної Республіки Крим, областей, крім земель сільськогосподарського призначення в межах населених пунктів, оцінка яких проводиться відповідно до Методики нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 1995 р. № 213.

Оцінка включає підготовчі роботи, ґрунтові обстеження (у разі потреби), камеральні роботи та складення за результатами проведення оцінки технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Підготовчі роботи передбачають здійснення виконавцем збору та аналізу вихідних даних для проведення оцінки: відомості Державного земельного кадастру; матеріали з Державного фонду документації із землеустрою; матеріали природно-сільськогосподарського районування та бонітування ґрунтів у розрізі сільськогосподарських угідь, економічної оцінки земель; ґрунтові обстеження минулих років.

Камеральні роботи передбачають оброблення даних, зібраних та проаналізованих під час підготовчих робіт.  Оброблення матеріалів уточнення агровиробничих груп ґрунтів (у разі потреби), створення схеми (карти) природно-сільськогосподарського районування земель. Та картограми розповсюдження агровиробничих груп ґрунтів. А також складення шкал нормативної грошової оцінки агровиробничих груп ґрунтів сільсьгоспугідь, а також створення електронного документа.

Розрахунки під час проведення оцінки на тимчасово окупованій території та на території окремих районів, міст, селищ і сіл, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, здійснюються за наявними вихідними даними.

На підставі цього складається технічна документація, яка підлягає обов’язковій державній експертизі, яка проводиться Держгеокадастром.

Технічна документація з позитивним висновком державної експертизи завтерджується Мінагрополітики, а потім надсилається Державному кадастровому реєстратору Держгеокадастру разом із заявою про внесення відомостей про проведення оцінки до Державного земельного кадастру.

Державний реєстратор, у свою чергу, вносить відомості про оцінку с/г земель до Державного земельного кадастру. Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації.

Технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Вона розроблена і затверджена рішенням органу місцевого самоврядування. Та відомості про яку внесені до Державного земельного кадастру до затвердження технічної документації. Вона діє протягом строку, визначеного частиною другою статті 18 Закону України “Про оцінку земель”.

Після закінчення зазначеного строку власник або землекористувач земельної ділянки сільсьгосппризначення приватної власності може замовити проведення нормативної грошової оцінки. Окремої земельної ділянки в порядку, передбаченому частиною другою статті 15 Закону України “Про оцінку земель”. В іншому випадку для визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності використовуються відомості про оцінку.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 166

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine