+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

ДПЗКУ продовжує розширювати пряму взаємодію з аграріями

Форвардна програма Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) є одним із дієвих державних інструментів надання додаткової фінансової підтримки дрібним та середнім сільгоспвиробникам. Про це сказав в. о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш, повідомляє прес-служба держкорпорації.

Так, щорічно реалізуючи цю програму, ДПЗКУ продовжує розширювати пряму взаємодію з аграріями.

«Наразі ми працюємо з фермерами, які обробляють від 50 га землі та можуть поставляти партії зерна обсягом від 100 тонн. В майбутньому ми плануємо розширювати співробітництво з малими та середніми сільгоспвиробниками. Головне, щоб підприємства були фінансово стабільними, щоб у них не було відкритих судових справ, де вони виступають відповідачами», — зазначив керівник корпорації.

За словами Гавриша, найчастіше за авансуванням в ДПЗКУ звертаються дрібні і середні сільгоспвиробники, які швидко розвиваються і тому відчувають потребу в оборотних коштах.

«Ми намагаємось зробити умови участі у нашій форвардній програмі прозорими, вигідними та зрозумілими для фермерів і йдемо їм назустріч. Тому коло постійних клієнтів корпорації постійно зростає і сьогодні налічує близько 1100 сільськогосподарських виробників. Серед партнерів корпорації — підприємства, які співпрацюють з нею вже 4–5 сезони поспіль та задоволені такою співпрацею», — наголосив Гавриш.

Протягом минулого сезону держкорпорація значно розширила програму форвардних закупівель і збільшила обсяги фінансування аграріїв у 4 рази.

Нагадаємо, регіональні відділи та філії ПАТ «ДПЗКУ» продовжують приймати заявки та документи від сільгоспвиробників на участь у програми форвардних закупівель зерна врожаю 2018 року.

Довідка:

ДПЗКУ ― національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки перевалки зернових. Корпорація створена урядом України в серпні 2010 року на базі найбільш привабливих активів ДАК «Хліб України». До її складу входить розгалужена мережа філій: лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп’яні заводи.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 338

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine