+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Економісти розвіяли головну «економічну байку» Порошенка

Експерти, запропонували Порошенко, який «наповнив» казначейський рахунок буквально за один день, провернути цей трюк ще хоча б кілька разів.

28 лютого відбулася прес-конференція Петра Порошенка. Відповідаючи на питання журналіста про те, чому президент живе так добре, коли в країні все погано, Порошенко, як завжди, почав описувати катастрофічний стан країни, яка дісталася йому в 2014 році, в тому числі і «порожній казначейський рахунок».

А як же його вдалося наповнити нової влади, та ще й в найкоротші терміни?

На це питання відповідає експерт.

— Взагалі-то ця легенда вже по повній була використана Арсенієм Яценюком, який завдяки своїм надздібностями особисто витягнув Україну з прірви, і з тих пір вже порядком набридла, — сміється економіст Олександр Дудчак. — Адже коли його призначили прем’єром, на єдиному казначейському рахунку було всього лише 108 133 гривні 65 копійок. На підтвердження навіть не раз наводилася фотокопія документа, що підтверджує небачене обміління ЄКР. Але налякати таким станом ЄКР можна тільки того, хто абсолютно не розуміє, що він із себе представляє.

Отже, пояснює економіст, ЄКР — це не банківський рахунок, на якому лежать гроші під відсотки. Це сукупність тисяч рахунків різних підприємств, бюджетних організацій, органів влади і т.д. Гроші постійно приходять і йдуть, причому якщо надходження є хвильовими (в певні періоди він досить великі — коли приходять щомісячні та щоквартальні надходження), то витрати більш рівномірні.

Для тих, кому все ще незрозуміло, економіст призводить образне порівняння. За його словами, розглядати стан цього рахунку в конкретний момент — це все одно, що підкинути вгору камінь, сфотографувати його в найвищій точці польоту (де швидкість дорівнює нулю) і після цього стверджувати, що камінь може висіти в повітрі.

— Але повернемося до нашого рахунку, — продовжує Дудчак. — Отже, на 27 лютого на рахунку було 108133,65 грн. А вже на 1 березня 2014 року — 3589,9 млн. грн! Тобто тільки за один робочий день нового уряду вдалося наповнити ЄКР майже на 3,5 млрд. грн! Чудо! І тут виникає законне питання: чому б уряду і президенту не провертати такі чудеса кожен день?

До речі, як видно по датах, ЄКР наповнили без участі Порошенко — задовго до того, як він став президентом.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 235

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine