+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Філіп Грушко про те, що аграрні інвестори чекають гарантій

Стратегічні інвестори розуміють, що Україна має унікальний потенціал. Часто розуміють краще, ніж ми самі.

Куди іноземці готові вкладати гроші — так це в програми, які йдуть під логотипом «нагодувати світ». Сьогодні нас на планеті вдвічі більше, ніж 50 років назад. Тому закрити потребу планети в їжі стало глобальною задачею. Заодно виробники харчових продуктів утворюють навколо себе велику кількість сервісних, допоміжних підприємств, які виробляють обладнання, будують термінали, організовують логістику і теж створюють додану вартість.

Інвестори добре розуміють, що український агросектор – високомаржинальний ринок, де можна заробити понад 20-30%. На європейському чи американському ринку це неможливо. З іншого боку, їх відлякують високі ризики, в тому числі політичні, недосконалість судової системи, корупція. Тому схему взаємодії з інвестором варто будувати за принципом «відкритої парасольки», супроводжуючи його протягом усього проекту.

Часто бізнесу потрібен саме стратегічний інвестор, який забезпечить гарантії продажу продукції. Ми розуміємо, що зерновий термінал, який будуємо в партнерстві з Cargill, буде завантажений. З іншого боку, ми даємо Cargill гарантії обходу бюрократії, беремо на себе корупційні ризики.

Також варто серйозно відноситись до стандартів інвестора, адже мультинаціональні корпорації звикли робити бізнес зовсім по-іншому, ніж останні 15-20 років його роблять в Україні. Є приклади, коли дотримання екологічних стандартів Європейського банку реконструкції та розвитку і Міжнародної фінансової корпорації дозволяє знизити процентну ставку.

Бажання інвесторів – вести бізнес етично, дотримуватися «зелених» стандартів, мати нульову толерантність до нещасних випадків. Коли ви самі в це повірите, а не просто пообіцяєте на папері, у вас з інвестором будуть однакові очікування. Вести діалог стане набагато простіше.

Але не варто дивитися на стратегічне партнерство тільки як на доступне фінансування. Насправді це ще і можливість просування продукту. І, звичайно, маючи на борту велику транснаціональну корпорацію, ви гарантуєте успішність всього проекту.

Філіп Грушко, директор з розвитку бізнесу ТІС


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 217

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine