+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Гройсман обіцяє 20 мільярдів на підтримку аграрного сектора

За словами прем’єр-міністра, пріоритетними напрямками стануть підтримка дрібних і середніх сільгоспвиробників та розвиток тваринництва.

Україна наступного року зможе направити більш як 20 млрд грн на підтримку аграрного сектора. При цьому пріоритетними напрямками стануть підтримка дрібних і середніх сільгоспвиробників і розвиток тваринництва, повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в парламенті.

Акцент бюджету 2018 року — це безпрецедентна підтримка аграрних виробників, причому малих і середніх. Ми будемо вводити реальну підтримку українського фермерства, будемо відновлювати тваринницький комплекс країни, і ви побачите, що ми зможемо разом з вами туди залучити більше 20 млрд грн вже в наступному році», — сказав прем’єр.

Гройсман не уточнив джерела цієї фінансової допомоги.

Згідно з проектом державного бюджету на 2018 рік, витрати на аграрну галузь у наступному році зростуть на 16% — до 7,3 млрд грн. Так, уряд пропонує виділити 1 млрд грн на реалізацію програми підтримки українського фермерства. Крім того, Кабмін планує направити 2 млрд грн на виплату бюджетних дотацій українським сільгоспвиробникам, які займаються насамперед рослинництвом, тваринництвом і ягідництвом. Ще 1 млрд грн піде на реалізацію програми компенсації аграріям 20% вартості придбаної сільськогосподарської техніки українського виробництва. Також Кабмін планує виділити 2,3 млрд грн на стимулювання українського тваринництва.

Україна є одним з провідних виробників сільськогосподарської продукції у світі. Аграрний комплекс формує 12% ВВП України. Однак, як неодноразово підкреслював прем’єр-міністр, потенціал українського аграрно-промислового комплексу є набагато більшим, у тому числі — за рахунок розвитку фермерства.

Як повідомляв УНІАН, за даними Міністерства аграрної політики і продовольства України, у 2017 році на підтримку аграрної галузі уряд передбачив 5,4 млрд грн, що у 20 разів більше, ніж роком раніше, і становить 1% від валового виробництва сільгосппродукції. Норма про виділення 1% аграрного ВВП закріплена в Бюджетному кодексі на 2017-2021 роки.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 227

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine