+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Індія залишається ризиковим регіоном для експорту

За кілька останніх сезонів Індія стала одним із найбільш перспективних ринків збуту української аграрної продукції. За шість місяців року експорт українських товарів та послуг до Індії становив $1,4 млрд і збільшився порівняно з аналогічним періодом минулого року на 38,5%. Про це інформує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Зокрема, за підсумками 2016 року Україна експортувала товарів на суму $1641 млн. Це перевищує показник попереднього року в 1,5 рази. У тому числі рослинних олій було поставлено на $1246,6 млн. Зернових — $247,6 млн, олійних шротів і макух – на $72,3 млн.

Як зазначає МЕРТ, Індія в географічній структурі українського експорту за підсумками першого півріччя 2017 року займає 4 місце (2016 року — 5 місце). З часткою 5,5% від загального українського експорту. Торік експорт товарів і послуг з України в Індію склав $2 млрд і збільшився на 31,4%.

Розглянемо окремо частку поставок сільгосппродукції з України в Індію. Згідно з джерелом фактичних даних UN Comtrade, країна утримує першість за кількома позиціями. Це соняшникова олія — ​​95%, кукурудза — 90%, соняшниковий шрот — 87%, пшениця — 56%.

«У нас ще залишається цілий ряд аграрних товарів, де ми бачимо конкретні можливості для збільшення вітчизняного експорту в Індію. Згідно з аналітичними дослідженнями, попит на цьому ринку буде на:

  • молочну сироватку,
  • бобові сушені,
  • волоські горіхи,
  • олію соняшникову,
  • олію рапсову.

Крім цього, конкурентними можуть бути українські соки, дріжджі, виноградні вина, спирт, висівки і кормове борошно, зернові культури і насіння олійних культур», — зазначала під час торговельної місії до Індії заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

За підсумками 2016 року, Україна експортувала бобових культур в Індію на $65,8 млн, що в 3,3 рази перевищує показник попереднього року. І хоча частка поставок українських бобових в Індію поки незначна в порівнянні з Канадою, Австралією, Росією та іншими країнами — всього 3%, але, з огляду на тенденції розвитку ринку бобових, перспективи в України є.

«Незважаючи на підвищувальну динаміку експортних поставок з України в Індію, українським компаніям не потрібно забувати про особливості торгівлі з цією країною і вимогах до якості товару, що поставляється. Зокрема, недозволені на поточний момент питання з розрахунком імпортного мита і складності з фумігації зерна роблять Індію ризиковим регіоном для експортних поставок, однак, на думку трейдерів, досить преміальним», — кажуть в АПК-Інформ.

Привабливість Індії для екпортерів пояснюється постійно зростаючим населенням і розвитком економіки. У той же час, прагнення Індії до самозабезпечення агропродукцією може сприяти скороченню імпорту. Тож українським виробникам і трейдерам необхідно подумати про конкурентоспроможність продукції, аби зберегти перспективний ринок.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 152

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine