+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Кабмін встановить нові порядки блокування податкових накладних

Незважаючи на норми закону №2245-VІІІ про припинення блокування податкових накладних та обов’язки ДФСУ реєструвати заблоковані раніше НН, багато хто з них так і не пройшли реєстрацію після 2 січня 2018 року.

Для накладних, за якими підприємства до 1 грудня минулого року не встигли подати свої пояснення або оскаржити блокування в суді, доведеться чекати постанови Кабміну про новий порядок блокування.

Як повідомила партнер Crowe Horwath AC Ukraine, член правління Громадської ради при ДФС Ольга Богданова, ця постанова вже пройшло коридори Мінфіну і зараз проходить узгодження на рівні експертів, в тому числі парламентського податкового комітету.

За даними ДФС, станом на 1 грудня 2017 року був заблокований 44,8 тис. Податкових накладних на загальну суму 2,1 млрд грн. Це ті, що підпадають під «амністію» і повинні були бути розблоковані.

До 17-ї січня 2018 року було вирішено розблокувати понад 35 тис. НН майже на 1,7 млрд грн, а реально вже пройшли реєстрацію 32,4 тис. Ще 2,7 тис. Документів очікують появи ліміту на ПДВ-рахунках. Справа в тому, що виникли проблеми, наприклад, з урахуванням розрахунків коригування (РК), які зменшують зобов’язання по ПДВ у продавця. Бізнес скаржиться, що навіть після повідомлення про розблокування таких розрахунків у підприємств стан рахунку не змінюється.

Одне з важливих технічних нововведень готується порядку — зміни поняття операційного дня. Зараз можна реєструвати ПН до 23:00, в тому числі у вихідні або святкові дні. Новий порядок дозволить реєстрацію тільки з 8:00 до 20:00 і тільки в робочі дні. У вихідний день шлюз буде відкриватися тільки якщо 15-й день припадає на вихідний день. Наприклад, 14-го в суботу шлюз працювати не буде, а 15-го в неділю — з 8:00 до 20:00.

Як пояснюють податківці, додатковий вільний час їм потрібно для обробки всіх запитів, що надходять. Хоча бізнесу це незручно, так як вдень дуже високе завантаження серверів і через кабінет платника зайти майже неможливо.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 292

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine