+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Кернел побудує найсучасніший в Україні завод із переробки олійних культур

Компанія «Кернел», розширює виробничі потужності за рахунок будівництва у Хмельницькій області найбільшого в Україні заводу із переробки олійних культур (соняшник, рапс, соя). Планова річна потужність підприємства складатиме 1 млн тонн насіння соняшнику.

Місцем реалізації масштабного інвестиційного проекту обрано Старокостянтинівський район Хмельницької області на базі діючого елеватора «Кернел».

Планова річна потужність підприємства складатиме 1 млн тонн насіння соняшнику. Для реалізації проекту буде інвестовано $130 млн із коштів, які Кернел нещодавно залучив при розміщені єврооблігацій. Введення виробничих потужностей в експлуатацію заплановано на середину 2020 року.

Наразі Хмельницький регіон є здебільшого сільськогосподарським. Має значний потенціал росту площ під вирощування олійних культур і збільшення врожаїв.

Новий завод стане найсучаснішим в Україні у своєму сегменті. Високотехнологічне обладнання та європейські стандарти управління якістю, охорони праці й екології забезпечать відповідність виробництва найвищим світовим стандартам. Підприємство збільшить обсяги податкових надходжень до місцевого бюджету, дасть нові робочі місця. Також дасть змогу місцевим компаніям брати участь у тендерах на роботи та послуги.

«Разом із районною адміністрацією ми готові надавати всебічну підтримку на всіх етапах реалізації проекту будівництва заводу з переробки олійних культур Кернел. Компанія добре зарекомендувала себе в області як досвідчений інвестор. Та професійний виробник сільгосппродукції. А також як надійний роботодавець та відповідальний орендар сільськогосподарських земель». — наголосив Олександр Корнійчук, Голова Хмельницької ОДА.

Хмельниччина вже понад 6 років є місцем дислокації виробничих потужностей Кернел. З 2011 року на агропідприємствах та елеваторах компанії в Хмельницькому регіоні працюють 1700 співробітників, свої земельні ділянки холдингу довірили 50 000 пайовиків, щорічно 200 студентів місцевих вишів проходять стажування на полях, що обробляє «Кернел». Протягом цього часу в області компанією було сплачено понад 350 мілн грн податків, 35 млн грн спрямовано на реалізацію соціальних проектів з підтримки місцевих громад та розвитку інфраструктури сільських територій.

«Насіння соняшника залишається найрентабельнішою культурою в сівозмінні українських сільгоспвиробників. Наразі середня врожайність соняшника в Хмельницькому регіоні складає 3,5-4 тонни на гектар, тоді як в середньому в Україні — 1,5-2 тонни на гектар. Проте більшість переробних підприємств розташована у південно-центральній частині країни. Будівництво заводу – це безперечна перевага для Хмельниччини. Значні перспективи і збільшення прибутковості виробники насіння соняшника отримають за рахунок скорочення логістичних витрат. Ми завжди будуємо відкриті і чесні відносини з партнерами. Нам довіряють свою продукцію понад 3 тисячі виробників сільгосппродукції по всій Україні», — повідомляє Юрій Пугач, Директор з управління виробничими активами «Кернел».

Нагадаємо, «Кернел» — найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію «Кернел» експортує більш ніж у 60 країн світу.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 203

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine