+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Конкуренція зернових терміналів штовхає власників до впровадження додаткових опцій

Через велику конкуренцію зернових терміналів власники шукають для зернотрейдерів впровадження нових опцій. Про це заявив директор ТОВ «Сажам Україна» Михайло Косюхно під час Восьмої міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2018».

Станом на листопад минулого року, в стадії будівництва в Україні перебували 15 проектів з нарощування зернових потужностей в морських портах, загальною потужністю 35,8 млн тонн і інвестиціями близько $ 850 млн. Проекти передбачали, зокрема, будівництво 7 нових причалів. Ще 21 проект знаходився в «паперової» стадії.

«Потужність та кількість зернових терміналів збільшується. Таким чином буде збільшуватись конкуренція і той хто матиме можливість запропонувати якусь додаткову послугу або те, що не може робити сусід, матимуть перевагу і будуть більш конкурентними», — заявив він.

За його словами, такою додатковою опцією може стати небулізація – технологія для обробки зерна в потоці. Вона полягає в тому, що при закладці в елеватор, зерно в потоці рівномірно покривається частинками туману величиною 10-20 мікрон.

«Наприклад інсектицидна обробка на вході відвантаженого зерна, що дозволяє уникнути затримку при розвантаженні та завантаженні вагонів. Та зробить зерновий термінал більш конкурентноспроможним. Ринок інсектицидної обробки зернових запасів на зерносховищах в потоці. Тобто готовими до використання препаратами є лише у своєму зародку в Україні», — каже експерт.

Та додав, що ємність такого ринку надзвичайно велика, за 3 роки компанія встигла охопити 10-15%.

«Наша компанія орієнтовна на будь-які підприємства. Починаючи від невеличких фермерських господарств, що мають свої склади та мають бажання його зберігати будучи спокійним за його якість, до того, як на нього буде краща ціна на ринку, до обладнання для великих елеваторів. В нас є обладнання яке може бути пристосовано і для портових терміналів. Наше обладнання стоїть на найбільшому в Європі лінійному елеваторі ємністю 490 тисяч тонн який знаходиться у Сумській області», — додав директор ТОВ «Сажам Україна»

Sojam – один з найбільших французьких незалежних виробників інсектицидів, присутній на спеціалізованих ринках з 1953 р. Починаючи з 1966 р. – визнаний спеціаліст в галузі холодного розпилення інсектицидів (небулізації).  До 2010 р. компанія була відома як Compagnie Générales des Insecticides (Генеральна Компанія Інсектицидів).


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 145

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine