+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Мінагро підтримуватиме три групи фермерських господарств

Уряд робитиме ставку на підтримку трьох груп фермерських господарств. Про це розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк. Зробив він це під час представлення проекту бюджету на 2018 рік на аграрному комітеті.

Нагадаємо, що у 2018 році на пряму підтримку АПК направлять 6,3 млрд грн. З яких на розвиток фермерських господарств – 1 млрд грн, 2 млрд грн – на бюджетні дотації, майже 1 млрд грн – на здешевлення вітчизняної сільськогосподарської техніки. Та ще 2,3 млрд грн уряд планує направити на розвиток та підтримку тваринництва. Але вже сьогодні в аграрному комітеті Ради тривають розмови про те, щоб змінити цільове спрямування 2,3 млрд грн на тваринництво, віддавши 2 млрд грн на бюджетні дотації. При цьому, за словами першого заступника аграрного міністра Максима Мартинюка, ніхто не збирається змінювати сам механізм дотацій.

Половина з 1 млрд грн піде на підтримку кооперативів. Решту коштів на три групи фермерських господарств. Перша — нові фермери, які хочуть отримати підтримку, але до банку не можуть піти. Бо немають кредитної історії та надійного предмету застави. Друга — сімейні ферми. Третя — вже діючі фермерські господарства. Очікуємо низки виробничих проривів. Збільшення кількості фермерських господарств, робочих місць. Як результат — середнього класу, який у всіх країнах є драйвером розвитку», —пояснив він.

Мартинюк також додав, що мінагрополітики також робитиме ставку на підтримку фермерів. Які займаються овочівництвом, ягідництвом та загалом садівництво. Крім того можуть розраховувати на підтримку й ті виробники, які застосовують проекти з альтернативної енергетики, якщо вони вписуються у аграрний процес.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 212

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine