+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Мінагрополітики та експортери зерна погодили обсяги експорту пшениці

Україна має надзвичайно великий потенціал аграрної галузі та претендує стати світовим лідером у виробництві зерна. За деякими прогнозами, експорт зернових може скласти 60-70 млн тонн вже в 2020 році.

Про це повідомляє Європейська бізнес асоціація (ЄБА).

Відповідно, стабільність та прогнозованість експорту зернових є пріоритетом для України та одним із головних чинників як національної, так і продовольчої безпеки.

Ось уже сьомий рік поспіль одним із головних факторів збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями. Це є Меморандум про взаєморозуміння між Мінагрополітики і суб’єктами господарювання ― експортерами зерна.

Цього року Меморандум було підписано 28 липня. Це, фактично, ознаменувало початок нового маркетингового року. Однак узгодження експортних показників відбувається пізніше в рамках додатків до Меморандуму.

Так, Додаток І до Меморандуму з погодженими обсягами експорту пшениці підписано 18 жовтня (з можливістю перегляду обсягів непродовольчої пшениці у січні 2018 року) з такими погодженими показниками:

  • загальний обсяг пшениці ― 16,5 млн т;
  • експорт продовольчої пшениці ― 10,7 млн т;
  • експорт непродовольчої пшениці ― 5,8 млн т.

Цей документ має забезпечити передбачуваність та гнучкість ринку у питаннях експорту зернових культур. Це є важливими чинниками успішної експортної діяльності.

«На цьому тижні ЄБА, що представляє провідних гравців зернового ринку, підписала Додаток до Меморандуму про взаєморозуміння між Мінагрополітики та суб’єктами ринку зерна. Зокрема, на 2017/2018 МР погоджено обсяг поставок пшениці на зовнішні ринки у розмірі 16,5 млн тонн. З них продовольча пшениця складатиме 10,7 млн тонн, а непродовольча ― 5,8 млн тонн», ― зазначила Ірина Душник, виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур ЄБА.

«Також було домовлено про перегляд граничних обсягів експорту непродовольчої пшениці на початку 2018 року. Цьогорічні темпи експорту пшениці з України майже на рівні минулорічних показників», ― додала вона.

Нагадаємо, станом на 12 жовтня Україна експортувала 11,7 млн тонн зерна, що на 223 тис. тонн менше, ніж станом на аналогічну дату минулого року.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 237

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine