+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Мінфін пропонує розширити повноваження ДФС щодо системи блокування податкових накладних

Робоча група при Міністерстві фінансів України розробила законопроект і проект указу щодо системи моніторингу критеріїв оцінки ризиків (СМКОР). Ними передбачено додаткові повноваження Державної фіскальної служби (ДФС).

Згідно з повідомленням на сайті відомства, керівники головних управлінь ДФС можуть отримати право. Воно надає можливість впродовж доби після зупинки реєстрації податкової накладної самостійно відновити її на підставі критеріїв «реальності операції», виходячи з інформації в базах ДФС.

До того ж ДФС отримає право вносити зміни до критеріїв ризиків з обов’язковим погодженням з Міністерством фінансів. Щоб прискорити процес зміни роботи системи автоматичного блокування податкових накладних.

Експертна група при Мінфіні, до складу якої входять представники бізнес-асоціацій, виявила шість основних проблем через прогалини в імплементації СМКОР. Проекти зазначених документів покликані виключити ці недопрацювання, уточнює Мінфін. Зокрема, пропонується зобов’язати ДФС запитувати додаткову документацію тільки з обов’язковим зазначенням. Якого саме документа не вистачило комісії для прийняття рішення про відновлення реєстрації, підкреслює відомство.

Для зменшення випадків зупинки реєстрації податкових накладних підприємств реального сектора пропонується встановити «відсікає» критерій. Це податкове навантаження на рівні 2-3% замість нинішніх 5%.

Платникам, яким відмовили в реєстрації податкової накладної в перші місяці роботи системи. І які оскаржують рішення в адміністративному або судовому порядку, Мінфін має намір надати право на повторний розгляд комісією ДФС раніше поданих документів, говориться в повідомленні Мінфіну.

Пропоновані зміни стосуються і формату квитанції, до змісту якої слід додати інформацію, які документи комісія рекомендує внести на її розгляд. На думку робгрупи при Мінфіні, це допоможе уникати помилок.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 322

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine