+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Мінімальна експортна ціна яблук склала 8 грн/кг

Паніка виробників яблук протягом сезону збору врожаю і в перші місяці після була цілком зрозуміла, так як всі ЗМІ і форуми рясніли прогнозами. що вказують на надлишок яблука і його низьку закупівельну вартість. Однак дані експорту українського яблука говорять про протилежне.

За кілька місяців експорту, мінімальні ціни, які спостерігалися на товарне яблуко знаходилися в межах від 8 грн і до максимальних 13-16 грн/кг. Така ситуація показує, що  коли «приготував сани влітку» взимку можна добре заробити навіть в урожайний рік.

Географія поставок українського яблука розширилася не сильно, проте є всі передумови для зміцнення позицій українського продукту на зовнішніх ринках, так як в гру на експорт включилися найбільші господарства, які розуміють не тільки правила гри, але і зробили приціл на довгострокове співробітництво

Найбільш привабливими сортами для експорту залишаються такі позиції: Гала Рояль, Гренні Сміт, Голден, Ред Делішес (Джеромін) і Фуджі. Всі, хто робив ставку не на якість фінального продукту і сортову відповідність, а на обсяг виробництва і здешевлення собівартості можуть залишитися в цьому році «за бортом» експортного сезону, так як вибирати імпортерам є з чого.

Картина цін на внутрішньому ринку, під впливом початку системного експорту, також почала вирівнюватися, а також напередодні новорічних свят почала потихеньку набирати обертів. Таким чином за 1 кг яблука на полицях супермаркетів рідко можна побачити ціни менше 7-8 грн/кг, а деякі мережі, продаючи сортове яблуко, брендоване виробником, ставлять цінники в рази більше і покупці платили від 13 до 16 грн/кг.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 53

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine