+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Миші в полях продовжують нищити посіви озимих

Температурний режим та достатня кількість повноцінних кормів на переважній більшості території країни забезпечують задовільну життєдіяльність мишоподібних гризунів.

Дані обстеження посівів свідчать, що значного підвищення чисельності та активного розселення гризунів наразі не відмічається, оскільки протягом звітного періоду часте випадання опадів у вигляді дощу та снігу призвело до перезволоження ґрунту, інформує Держпродспоживслужба.

«В озимих посівах майже усіх регіонів нараховується 1-3, осередково в полях Луганської. Львівської, Черкаської до 4 жилих колоній на гектар. В заселених гризунами багаторічних травах, садах, неорних землях, полях після просапних культур мають місце 3-5, в осередках Житомирської, Київської, Тернопільської, Херсонської. Хмельницької до 6-8 жилих колоній на гектарі», — йдеться в повідомленні.

Загалом за слабкого та середнього ступенів у згаданих вище областях пошкоджено 1-10% рослин озимих зернових та ріпаку, багаторічних трав. Загроза підвищення чисельності та шкідливості мишоподібних гризунів, передусім в озимині, ймовірна в разі стійкого снігового покриву, під яким за наявності достатньої кількості корму гризуни продовжують розмноження.

Інтенсивність подальшого розвитку та поширення, а також рівень шкідливості будуть визначатись насамперед, погодними умовами та ефективністю винищувальних заходів.

Нагадаємо, станом на 7 грудня 2018 року захист від мишоподібних гризунів проведений на площі всього 565 тис. га, з яких озимих зернових культур оброблено 327 тис. га. Хімічними родентицидами оброблено 506 тис. га, біологічними — 59 тис. га сільгоспугідь.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 63

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine