+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

«Мрія» виділить 4 млн гривень на розвиток кооперативів

Агрохолдинг «Мрія» виділить 4 млн грн на створення нових чи розширення діючих сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК).

Отримати кошти можуть пайовики та ініціативні мешканці населених пунктів Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей. Там холдинг веде сільськогосподарську діяльність. Для цього їм потрібно взяти участь у конкурсі проектів кооперативів холдингу.

Як розповів керівник соціально-інвестиційного відділу в агрохолдингу «Мрія» Василь Мартюк, є два напрямки цього конкурсу. Перший – СТАРТ – для новостворених кооперативів або ініціативних груп, які почали створювати кооператив «з нуля». Таким у «Мрії» готові надати 100 тис. грн на безповоротній основі. Якщо цієї суми замало, можуть додатково виділити ще 200 тис. грн, але вже на поворотній основі терміном на два роки без відсотків. Водночас мусить бути і співфінансування кооперативу в розмірі 20% від загальної суми за рахунок власних коштів учасників кооперативу.

«Люди більш відповідально ставляться до тих проектів, до яких вони також фінансово доклалися», — зазначив Мартюк.

Другий напрямок – РОЗВИТОК. Тут йдеться про кооперативи, які працюють 2-3 роки і більше, демонструють хороші результати своєї діяльності. Але потребують додаткових ресурсів для свого розвитку та/або розширення. Для таких кооперативів агрохолдинг готовий виділити суму до 500 тис. грн на поворотній основі терміном теж на два роки. Тільки у цьому випадку є умова співфінансування вже 50% за рахунок коштів учасників.

«Ми готові підтримати різні ініціативи наших пайовиків і громад. Таким чином ми хочемо в певній мірі віддячити своїм пайовикам. Окрім орендної плати, податків, які ми сплачуємо, соціальної допомоги для сіл. Ще й створивши додатково для них ці робочі місця. Тобто кооператив – це є такий економічний інструмент, за допомогою якого громадяни можуть заробляти самостійно. Ми створюємо самозайнятість і робочі місця для наших пайовиків», — пояснив Мартюк.

Крім того, «Мрія» крім фіндопомоги, готова забезпечити експертизу для цих проектів та їх супровід. Залучити фахівців — по молочному напрямку, овочівництву, ягідництву. Окрім того, надати юридичну та бухгалтерську підтримку від фахівців компанії. А ще — допомогти з навчанням та перейманням успішного досвіду.

Загальний бюджет конкурсу складає 4 млн грн. Загалом агрохолдинг готовий підтримати в рамках свого конкурсу одночасно до десяти кооперативів.

Спрямовуватися надані кошти будуть відповідно до поданих заявок, де має бути чітко прописано, на що саме ці кошти потрібні кооперативу. Здебільшого, це основні засоби: танки-охолоджувачі і аналізатори для молока, обладнання для переробки сировини, техніка, навісне обладнання, системи крапельного зрошення, насоси і таке інше.

Зазначається, що жодного прямого економічного зиску «Мрія» від діяльності селянських кооперативів не отримує.

В селі Михайлівка Глибоцького району Чернівецької області 7 грудня відбудеться відкриття кооперативу «Добрі ґазди», до складу якого увійшли вже 32 господарства.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 216

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine