+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

«Мрія» витратить на оновлення парку техніки $36,5 млн за 3 роки

Агрохолдинг «Мрія» (Тернопільська область) має намір інвестувати в оновлення парку техніки $36,5 млн до кінця 2020 року. Про це заявив операційний директор компанії Андрій Григоров під час звіту компанії.

У поточному році компанія закуповувала:

  • трактора (19 одиниць),
  • обприскувачі,
  • культиватори,
  • сівалки,
  • розкидачі добрив,
  • жатки,
  • косарки.

В 2018 планує придбати 28 тракторів, а також сівалки, культиватори, обладнати техніку системами точного висіву і іншу. А також продовжити оновлювати парк автотранспорту.

«Ми хочемо з наступного року мати достатньо техніки, щоб не наймати, крім збирання врожаю», — зазначив в ході звіту компанії за підсумками сезону операційний директор Андрій Григоров, уточнивши, що на даний момент частка орендованої техніки для збирання врожаю становить 60%, грунтообробної техніки та обприскувачів — 25%.

Також він повідомив, що розглядається програма по оновленню парку комбайнів, і в планах — закуповувати по 10 нових одиниць щорічно, виводячи при цьому з експлуатації старі.

На 2018 рік інвестиції на оновлення парку техніки складуть 10,8 млн доларів, на 2019 — 12,9 млн доларів, на 2020 року — 12,8 млн доларів.

Загальна сума інвестицій в наступному році збережеться на рівні 2017 року — 15 млн доларів.

Крім того, гендиректор Саймон Чернявський відзначив, що компанія зосереджена на збільшенні ефективності виробництва за рахунок автоматизації процесів та контролю витрат, впроваджуючи систему «Планшет агронома», систему автоматизованого списання паливно-мастильних матеріалів та інших, контролю перевезень врожаю і так далі. Також компанія впроваджує систему відстеження вегетації на полях за допомогою БПЛА.

Чернявський повідомив, що серед планів — створення центру технологічної і наукової експертизи. За словами Григорова, це буде окремий напрямок в рамках виробничого департаменту, і його робота буде сконцентрована на експертизі в рослинництві — оцінка впливу якості ЗЗР, добрив, аналіз врожайності за підсумками сезону з урахуванням культур-попередників, методології сівби і так далі. В результаті агрономи будуть отримувати рекомендації щодо збільшення врожайності або скорочення собівартості.

Нагадаємо, що «Мрія» вирощує пшеницю, кукурудзу, соняшник, ячмінь, рапс, гречку, картоплю, сою та інші сільгоспкультури.

Підприємства, що входять до його складу, обробляють землі в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Рівненській, Львівській та Чернівецькій областях. У вересні 2016 року стало відомо, що «Мрія» завершила переговори з кредиторами про реструктуризацію загального боргу на суму майже 1,1 млрд доларів.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 362

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine