+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Набрала чинності Постанова № 678: кого звільнено від обкладення ПДВ

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області роз’яснюють про звільнення від обкладення ПДВ операцій з постачання та ввезення на митну територію України товарів та послуг. Якщо  вони передбачені для власних потреб дипломатичних представництв. А також консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні.

Як повідомлялося раніше, 04.09.2018 набрала чинність постанова Кабінету Міністрів від 29 серпня 2018 року № 678 (далі – Постанова № 678). Нею внесено зміни до Порядку звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій з постачання та ввезення на митну території України товарів і послуг, передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні. А також для використання особами з числа дипломатичного персоналу дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають з ними, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 27 грудня 2010 року № 1240.

Так, Постановою № 678 зокрема:

  • розширено поняття «власних потреб» (основної діяльності) представництв міжнародних організацій. Так, власними потребами міжнародних організацій вважаються також усі товари та послуги, що використовуються для їх офіційної діяльності відповідно до взятих на себе зобов’язань згідно з міжнародними договорами з Україною (крім тих, що надаються як гуманітарна та міжнародна технічна допомога);
  • змінено форму заяви про відшкодування сум ПДВ дипломатичним місіям, особам з числа дипломатичного персоналу та членам їх сімей за новою формою подається, починаючи з 04.09.2018;
  • визначено порядок обміну інформацією між МЗС та ДФС щодо пільг, які встановлені міжнародними договорами України, та форму такого повідомлення;
  • збільшено обсяг вартості покупки придбаних товарів (наданих послуг) для відшкодування сум ПДВ з 1000 гривень до 40 доларів США. Еквівалент 40 доларів США у гривнях розраховується кожного поточного місяця за середнім курсом гривні до долара США минулого місяця, який опубліковано в офіційних виданнях Національного банку України (інформація щодо середнього курсу гривні до іноземної валюти розміщена на офіційному веб-сайті Національного банку України за посиланням).

Вказані зміни набрали чинності з 04.09.2018.

Відповідно до частини першої статті 58 Конституції України закони та інші нормативні акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи. Офіційне тлумачення цього положення надано рішенням Конституційного суду України від 09 лютого 1999 року № 1-рп/99 у справі за конституційним зверненням Національного банку України (справа про зворотню дію в часі законів та інших нормативно-правових актів). У останньому зазначено, що дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце.

Таким чином, для відшкодування сум ПДВ дипломатичним місіям, особам з числа дипломатичного персоналу та членам їх сімей до 04.09.2018 слід застосовувати положення щодо вартості разової покупки придбаних товарів (наданих послуг) 1000 гривень, а до придбаних товарів (наданих послуг), які були здійснені з 04.09.2018 – 40 доларів США.

ДФС у Закарпатській області


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 126

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine