+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Нацбанк підвищує інформаційну прозорість

НБУ підтримує запровадження сучасних технологій поширення та оброблення неконфіденційної інформації . А також працює у напрямку її розкриття, в тому числі у форматі відкритих даних.

Про це розповів Директор Департаменту статистики НБУ Юрій ПОЛОВНЬОВ під час виступу на заході. Він був присвячений відкриттю інкубаційної програми для технологічних стартапів Fintech Master, повідомляється на офіційній сторінці Нацбанку у Facebook.

«Ми вже відкрили доступ до значного масиву даних у машиночитаному форматі. Це суттєво спрощує обробку даних, а також у майбутньому плануємо максимально використовувати цей підхід. Відкриваючи нові набори даних для наших користувачів з метою підвищення прозорості діяльності НБУ, роботи банківської системи та поширення інформації про стан економіки в цілому», – зауважив Юрій Половньов.

Так, за його словами, тільки у другому півріччі 2016 року було відкрито для користувачів понад 100 тис. показників, і ця робота продовжилась у 2017 році. Зокрема, на сайті Національного банку можна знайти інформацію про показники фінансової звітності банків, основні показники їхньої діяльності. А також відкриті дані по платіжному балансу, цінах, економічній активності, ринку праці, державних фінансах.

До кінця року також планується розпочати публікацію даних про баланси банків та класи боржників на щомісячній основі. А також інформацію по кредитам малому та середньому бізнесу. На наступний рік заплановано розпочати публікацію даних на щомісячній основі у розрізі банків про структуру їхнього капіталу та виконання ними нормативів НБУ.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 355

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine