+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

НБУ дав прогноз інфляції до кінця 2018 року

Національний банк України вважає актуальним липневий прогноз зниження інфляції до 8,9% в 2018 році. Її повернення до цільового діапазону в кінці 2019 року. І середньострокової цілі 5% в 2020 році, – пише Ровесник.

“Подальше уповільнення інфляції буде стримуватися очікуваним підвищенням адміністративно регульованих цін і тарифів. Вони спрямовані на наближення цін на газ на внутрішньому ринку до ціни імпортного паритету, в IV кварталі 2018 року”, – йдеться в повідомленні центробанку в четвер.

Регулятор додає, що зростання цін і надалі будуть стимулювати стійкий внутрішній споживчий попит і високі інфляційні очікування.

НБУ вказує, що в липні 2018 споживча інфляція продовжила сповільнюватися. До 8,9% в річному вимірі, впритул наблизившись до цільового діапазону. Який встановлено Основними принципами грошово-кредитної політики на 2018 рік. І середньострокову перспективу: 6,5% ± 2 п. п. на кінець третього кварталу 2018.

За попередніми оцінками Національного банку, в серпні інфляція також залишалася близькою до цієї позначки.

На думку НБУ, девальваційний тиск на гривню, що спостерігається з липня цього року, не позначиться істотно на динаміці інфляції. Бо в порівнянні з гривнею більшість валют країн – основних торгових партнерів України за цей час знецінилися більш істотно. Нацбанк додає, що він зберігає активну присутність на міжбанківському валютному ринку. Чиста продаж ним валюти для згладжування надмірних коливань обмінного курсу перевищила $700 млн з початку третього кварталу. А такі валютні інтервенції послаблюють вплив коливань обмінного курсу на інфляцію.

На думку регулятора, ключовою умовою зниження інфляції до встановленої мети залишається успішне продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Це дозволить отримати пов’язане фінансування від інших партнерів України. Це буде сприяти зміцненню макрофінансової стабільності. Та стане позитивним сигналом для учасників ринку щодо подальшого просування у здійсненні реформ в Україні.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 155

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine