+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

«Нібулон» планує переорієнтувати свою логістику на водний транспорт

У найближчі роки логістика компанії «Нібулон» практично повністю буде переорієнтована на водний транспорт. З’єднати річкові термінали з сільгосптоваровиробниками в радіусі 80-100 км підприємство планує завдяки найсучаснішому в Україні автопарку.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, у цьому році компанія придбала 60 нових тягачів Mercedes, Volvo і Scania.

«Зазвичай такі авто випускаються виключно для країн Європи і є незвичними для пострадянського простору, але сьогодні вони прийшли в Україну. Автомобілі випущені з конвеєрів заводів кращих країн світу в травні, червні, липні цього року і адаптовані до умов і автошляхів нашої країни», ― розповів гендиректор «Нібулону» Олексій Вадатурський.

Оновлення автопарку компанії «НІБУЛОН» машинами, що вийшли з конвеєру в 2017 році, сприятиме зниженню навантаження на дорожні шляхи та збереженню екології довкілля. Завдяки тому, що маса порожнього автопоїзду в середньому на 2 тонни менша за масу аналогічного автопоїзду попередніх років випуску або популярного на вітчизняних автошляхах КАМАЗа з причепом, або на 8,5 тонн ― ніж маса МАЗа в зчіпці.

Метою компанії є максимальне переорієнтування вантажних перевезень на річки. Вже сьогодні «Нібулон» транспортує 2 млн тонн зерна на рік річками України. В найближчі роки перевезення по воді складатимуть 4,6 млн тонн щорічно.

«Ми хочемо стати ближче до кожного сільгосптоваровиробника. А також надати можливість кожному українському аграрію транспортувати свій врожай безпосередньо річками України. Наш найсучасніший в Україні автопарк покликаний оптимізувати логістику перевезень зернових вантажів. Перевантажувальні термінали компанії збудовані максимально близько до виробників сільгосппродукції. Тому ці автомобілі працюватимуть у радіусі 80-100 км безпосередньо з сільгосптоваровиробниками», – зазначив Вадатурський.

За його словами, на цьому «Нібулон» не спиняє свою масштабну роботу з розвитку річкової логістики в Україні. Вже сьогодні компанією розглядаються плани з будівництва нових перевантажувальних терміналів. Вони будуть розташовані у Дніпропетровській, Запорізькій, а також Херсонській областях, де існує дуже потужна зацікавленість обласної влади у залученні інвестицій у розвиток регіону.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 211

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine