+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Новий законопроект дозволить цукровикам розробляти стратегію на 15 років вперед

Минулого тижня Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону. Ним скасовуються мінімальні ціни на цукор і цукровий буряк.

Нововведення дозволять виробникам цукру розробляти стратегію на 15 років вперед. Таку думку висловила керівник аналітичного відділу Національної асоціації цукровиробників України «Укрцукор» Руслана Бутило.

«В умовах вільного ринку виробники отримують умови для стратегічного планування на майбутнє, до 15 років вперед. Ціна на цукор після скасування держрегулювання ринкової. Її рівень буде визначатися попитом і пропозиціями, як і повинно бути. Буде профіцит ресурсу цукру в Україні — ціни знизяться, при дефіциті ціни зростуть. Також на цінову політику впливатиме кон’юнктура світового ринку», — повідомили Руслана Бутило.

За словами народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександра Бакуменка для споживача новий законопроект не принесе жодних наслідків.

«Після того, як закон набуде чинності, ціна на цукрову продукцію просто буде ринковою. А держава не буде втручатися в її формування. В таких умовах виробники зможуть планувати свої інвестиції на розвиток виробництва», — вважає Олександр Бакуменко.

Директор ПАТ «Саливонківський цукровий завод» наголосив, що з огляду на профіцит на ринку цукру (пропозиція близько 2 млн т при внутрішньому споживанні близько 1,3-1,45 млн т) було б добре, щоб виробник отримав від держави підтримку у виході на зовнішні ринки. Це підвищить валютні надходження в Україну і забезпечить зростання економіки країни.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 157

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine